Yunanistan en iyi web hosting firmalari

en iyi web barindirma hizmeti bulma

Web siteniz için en iyi hosting sirketi bulmak yapmak zor bir sey olabilir. Neredeyse sonsuz seçenekler çok dogru sirket seçimi vardir, arama çok ihtiyaci var. Kaliteli bir web barindirma seçmek için en iyi yolu, seçim süreci her seferinde bir adim atmak için:

ihtiyaçlariniza degerlendirmek

Bu önemli bir soru. Eger ilgi alanlariniz hakkinda bir hobi sitesi yazma gibi, site bir blog veya online forum ya da bilgi vermek ve revenuss üretecek bir site olarak kullanilan, statik veya etkilesimli olacak, bir e-ticaret is için web sitesini kullanacagiz ? Eger bir online ödeme sistemi bulmak gerekir bir e-ticaret sitesi yayinlanmaya baslayacak olursa, size web barindirma Güvenli Yuva Katmani (SSL) sifreleme destegi olmasi gerekebilir, ve onlar MIVA gibi herhangi bir alisveris sepetleri saglamak olmadigini sorgulamak gerekir tüccar. , Özel e-ticaret yazilim gelistirme olacak, bu web barindirma ortami yazilim kendi sistemlerinde çalisacak saglamak için bildiginizden emin olmak esastir. Bir blog veya online forumlarda sitesi büyük olasilikla PHP veya Perl / CGI komut dosyasi gerektirir ve çogu durumda MySQL, PostgreSQL veya Microsoft SQL Server gibi bir veritabani sistemi için erisir.

güvenilirlik ve hiz

En iyi hosting hizmetleri% 99 üzerinde uptime sunacak. Bu her zaman kadar tüm sunucular tutmak için sirketi motive etmek için bir garanti olmalidir. Tabii ki, ziyaretçiler de hizli bir sekilde siteye erisim mümkün olmalidir.

veri aktarimi ve disk alani

Bant genisligi gereksinimleri sitenizle büyür. Web hosting firmalari bant genisligi için ödeme, bu bant genisligi kullanilarak buna göre fatura edilecektir böylece. Bu veri aktarimi pesin gerekli miktarda ödemek yerine sizin ölçüde ayrilan miktar üzerinden gitmis için posta sürpriz bir fatura almak için çok daha iyidir. Ayni sekilde, size ayrilan disk alani uygun miktarda oldugundan emin olun. Çogu web sitesi az 3GB gerektirir.

teknik destek

Bu web sitesi sorun yasiyorsaniz basliyorsa hosting sirketi ulasmak edebilmek için çok önemlidir. Biri için umut olabilir en iyi hosting destegi yirmi dört saat, haftada yedi gün vardir. Çogu sirket bu biliyorum, bu yüzden inanmayarak ile belirtilen saat sürebilir. Her zaman gerçekten 7/24 yardimci olacak birisi varsa görmek için rasgele zamanlarda e-posta ile sirket kontrol nokta.

kontrol paneli

Ne kadar kontrolü sirket teklif yöneticileri hosting nedir? Bu müsteri hizmetleri araciligiyla bir sifre degistirmek için veya e-posta adreslerini degistirmek için her zaman çalismak sakincalidir. Hosting firmalari hosting eslik eden bir kontrol paneli çesit teklif emin olun.