yönetilen ve yönetilmeyen VPS barindirma hizmetleri

Sanal Özel Sunucular tutarsiz paylasilan sunucu performansini yorgun ama adanmis barindirma tercih degil isteyenler için en iyi seçenektir. Pahali ancak bu yana özel hosting de sunucu performansini artirmak için çok iyi bir seçenek olarak hizmet verebilir, çok degil insanlar için gidin. Her durumda VPS sunucu Hindistan isletme sahiplerinin çok sayida için en popüler, etkili, uygun fiyatli bir çözüm biri olarak gelistirmistir.

Hizmetleri-Yönetilen VPS ve yönetilmeyen VPS hosting VPS iki ana türü vardir. Yönetilen VPS hosting hizmetleri benzer. Hindistan Hosting yönetilen VPS durumda uzman profesyoneller artik sunucu isleyisi hakkinda endiselenmenize gerek bir sonucu olarak sunucu yönetmek ve islemek için olsun, isinizi fonksiyonlari konsantre olabilirsiniz.

Yönetilen VPS Hosting Hindistan müsteri temel hosting ile ilgili teknik konulari ele almak personel yok senaryolarda mükemmel bir çözüm olarak görür. Yönetilen VPS hosting barindirma fonksiyonlarini emin ellerde olmasini saglar. Bu web sitesi her zaman kadar oldugunu tespit eder, barindirma hizmeti saglayicilari çogu sunucu gece gündüz çalistigini tespit böylece, onlar teknik yardim 24 * 7 saglayacak saglayacaktir.

Öte yandan yönetilmeyen VPS sunucu Hindistan barindirma kendiniz Windows veya Linux sunucu idare sorumlu oldugu anlamina gelir. Bu hizmetler genellikle hosting sorunlari ele ses bilgisi ile teknik kadroya sahip bu sirketler tarafindan alinir.

Yönetilmeyen VPS Olgularin çogunda, bir kablo ile sunucuya bagli olacak bir güç kablosu saglanacaktir. Bunun disinda ayrica sunucu yönetmek için kullandiginiz bir standart yazilim yükleme ve diger malzemeler temin edilecektir.

Yönetilen bir birine göre yönetilmeyen Ucuz VPS Hindistan çok uygun, ancak size hosting ile ilgili konularda kendinizi ele almak mümkün olacak emin olmak gerekir. Bu konular sorun giderme, yazilim, back-up ile ilgili sorunlar, vb içerebilir

Teknik yardim için ödemek zorunda degilsiniz olarak yönetilmeyen ucuz VPS Hindistan yürüttügünü birçok dolar kaydedebilirsiniz. Ancak yönetilen bir VPS yürüttügünü, hosting sorunlari tasima bas agrisi kaydeder böyle bir durumda tüm bu ilgili konular ele bir teknik personel gerekmez.