yönetilen barindirma sizin türünü seçin

Sizin için sunucu yönetimi söz konusu oldugunda, akla gelen ilk sey onunla iliskili maliyetidir. Peki onunla mevcut özellikleri bol olabilir ve barindirma türüne seçebilirsiniz. Sirketlerin bazilari için maliyet meselesi degildir, ama yönetilen hizmetler ile güven gerekir. Bazilari servis saglayici onlar alabilir sekilde kendi sunucu bakim almayacagiz düsünüyorum. Sirket servis saglayici islerini adamistir ve, gece gündüz Güven endise olarak, servis saglayici istemci karsi büyük bir sorumluluk vardir ve çaba için çalisabilir uzman ekip oldugunu anlamak ancak eger kendi bunu yaparken de iyi.

Simdi Hosting Yönetilen Dedicated Server ile ilgili maliyet ile ilgili, size mutlaka bulacaksiniz saglanan hizmetlerin faydalarini bir göz atin ancak eger, sen yönetilmeyen bir daha yönetilen hizmetler biraz daha fazla yatirim olacagi açiktir iyi bir yatirim olarak. Eger kendini için istediginiz hosting türünü seçebilirsiniz.

tamamen yönetilen hizmetler:

Hosting paketi Bu tür, güvenlik, bakim, izleme ve sunucu performans optimizasyonu gibi hizmetler yapilir.

kismen yönetilen hizmetler:

Listeden seçmek için seçenekleri, size kendinizi yönetemez ve bazi yönetmek için saglayici barindirma kadar birakabilirsiniz bazilari is verebilir. Burada bazi maliyet tasarrufu ve iyi de sunucuyu yönetmek.

Colocation hizmetleri:

Bu ayni zamanda web hosting saglayicisi Veri merkezinde sunuculari tutmak ve onlara tam bir yönetim birakmak sizinle iyi bir seçenektir.

Tüm bu üç seçenek fiyatlarindaki farklilik, ancak onlar web sitenize ve web hosting çözümleri için ayni performansi verir. Bu yönetilen hizmetler bu is profesyonel bir görüntü verir gibi barindirma Dedicated Server tavsiye edilir. Ayrica zihin sunucu yönetimi görevlerini birakarak iyi bir huzur verir.