yönetilen barindirma saglayici seçmek için ipuçlari

Dedikleri gibi, sadece dogru sorulari sorarak dogru cevaplar almak istiyorsunuz. Yönetilen bir hosting saglayicisi seçerken küçük veya orta ölçekli isletme için, bu çok anlamina gelir.

Bu is için sunulan hizmet kalitesini belirlemek gibi yönetilen hosting saglayicinizin güçlü ve sinirlarinin farkinda olmak önemlidir. Hosting birçok sekil ve boyutlarda mevcuttur gibi, saglayici barindirma yönetilen dogru kesfetmek için zor hale geliyor. Aslinda, bir hosting ortak yönetilen dogru degerlendirmek için tüm parametreleri farkinda olmalidir.

Isinizi ihtiyaçlariniza göre barindirma hizmeti yönetilen dogru anlamak ve seçmek için yardimci olacak hususlar asagida özetlenmistir.

Geçmis Performans ve Deneyim – Rakamlar ve istatistikler onlar ortaya ne daha fazla gizlemek. Bu nedenle tüm yönetilen barindirma saglayicilari is rakamlar ince eleyip sik dokumak. Geçmis performans ve yönetilen hosting deneyim miktari dogrulayin. Mümkünse, gerçek hizmet sunumu verimliligi hakkinda bilmek yönetilen saglayici barindirma mevcut müsterileri konusmak. Ayrica saglayicinin uzmanligi, uygulama süreçleri, dagitim hizi, uyum düzeyini ve pazarda görünürlük hosting dayali hizmet degerlendirmek için iyi bir fikirdir.

Teknolojisi Altyapi – best-of-cins teknoloji çözümleri bir organizasyon için bir rekabet avantaji saglayabilir. Bu yüzden BT altyapisi yönetilen saglayici barindirma kalitesini incelemek için çok önemlidir. Eger rekabetçi fiyatlar ve gelismis teknik uygulamalar ve araçlar da teknolojinin en son zimba is hizmet için kullanilir olsun emin olun.

Maksimum Çalisma Süresi – bu dogrudan is verimliligini etkileyebilir olarak Uptime çok önemlidir. % 98 üzerinde bir sey çok iyi çalisma süresi olarak kabul edilir olsa da yine de yaklasik% 99.99 garantili çalisma süresi bulmaya çalisin ve ayni zamanda haneli olarak bagli her bir 9 ile birlikte gelen ek ücret bildirimi tutmak. Birkaç kesintileri SLA altina gelmedigi gibi tüm hükümler okuyun.

Genel Maliyet – yönetilen bir hosting plani maliyeti hosting saglayici tarafindan sunulan farkli paketler göre degisebilir. Bu yüzden karsilastirmak ve her hosting paketi ve odak kendi özellikleri, ilgili maliyet ve SLA degerlendirir. Isinizi tam ihtiyaçlarini karsilayan yönetilen bir hosting plani seçin. Birçok yönetilen barindirma saglayicilari ihtiyaç büyüdükçe degistirilebilir esnek hosting sunuyoruz. Genellikle, bir aylik ödeme plani yeni baslayanlar için en uygun bu kadar tercih edilir.

Destek – hakkinda bilgi alabilir ki en önemli seylerden biri de telefon destegi, e-posta, SSS bölümleri olarak yönetilen hosting saglayicisi tarafindan saglanan destek, vb parmaklarinizin ucunda 24×7 destek olmasi yönetilen en iyi seçmek için büyük bir motivasyon olabilir saglayici barindirma. Kötü destek daha fazla maliyet ve daha az verimlilik ve tersi anlamina gelir.

Bu faktörler bir yönetilen hosting saglayici kolayca kendi özel gereksinimlerini anlamak ve is destek ya da yeterli kolaylastirabilir karar için yardimci olacaktir. Bir söz sonuca ulasmak dogru sorulari sorarak ve hosting saglayicisi yönetilen uygun seçerek barindirma basardi!