yeni baslayanlar için web hosting

Depolama ya da internet üzerinden erisim gerektiren herhangi bir ürün veya hizmet Bunu yapmak için bir web hosting sirketi hizmetlerini kullanacak. Internet üzerinde depolanan veya erisilebilir bir sey depolama çesit gerektirir, bazen bu bile ücretsiz olarak temin ama normal genel bir paketinin bir parçasidir. Hosting sirketi her kisi web siteleri dahil olmak üzere dijital medya, depolamak için alan degisen miktarlarda ile saglanan sunucu veya veri merkezleri, bir numarasi vardir, digerleri daha sonra bu dosyalari (örnegin web sayfalari) erisebilirsiniz.

Birçok türleri, mevcut bazi ücretsiz barindirma saglar, ancak bu tür genellikle bloglar ve seviyor, e-posta ve temel web erisilmesine izin kisitli olanaklari olan fiyat ödemek. Eger genisletmek için planliyorsaniz ücretsiz web barindirma sadece siteniz için size sinirli alan ve alt etki verir gibi Ancak, ücretli bir servis için degismeli. Orada barindirma ödenen sunan sirketler çok sayida olacak ama fiyatlar degisir ve bu genellikle asagi aslinda paketinin bir parçasi olarak verilir ne kadar oldugunu, herhangi bir karisiklik normalde internet karsilastirma siteleri birini kullanarak üstesinden gelmek için oldukça kolaydir çok popüler hale geliyor.

Bir paylasilan bir sunucu razi olabilir (diger web sitesi sahipleri ile alani paylasmak nerede) ve iyi bir ipucu sonra özel bir yükseltme deger olabilir size hizmet düzeyi ile rahat hosting first.Once için gitmek oldugunu sunucu. Kendi web alani olsun, ama bunu kullanmadan önce kayitli bir etki alani olmasi gerekiyor web hosting ile, o zaman online yayin için tüm dosyalari tutmak için yeterli depolama ile tahsis edilir.

Tüm sirketler web sitesi ve (fotograflar ve MP3 parçalari, örnegin) orada saklanir gereken diger dosyalar için alani belirli bir miktar tahsis edecek ve bu sizin için ödüyoruz ev sahibi ve paket bagli olarak, 500MB veya daha fazla bir sey olabilir .

Web hosting da, örnegin Google ve Yahoo tarafindan saglanan farkli olarak, bu demektir, e-posta adresi web özeldir kendi e-posta adresine sahip için tesis saglar. Eger bir is çevrimiçi varliginizi varsa kendi örnegin sonunda baska bir sirketin adi göze alamaz www.yourcompanyname.com: www.yourcompanyname.hostingcompany.com gerçekten bu gibi görünmelidir zaman. Eger ziyaretçi, indirme veya video vb çok yogun bir site varsa

Yetersiz bant genisligi ziyaretçi o kadar kullanilmistir siteniz görmek mümkün olacak ve bunu takip eden ay için yeniden ayarlanmis önce birkaç gün daha var, bu yüzden baska bir web barindirma kullanmaniz gerekebilir gibi sorunlara neden olur. Bu kullanim tüm bant genisligi kadar size paketinin bir parçasi olarak tahsis edilmis olarak ziyaretçilerine büyük video, ses ve görüntü dosyalari saglayan bir site var, bu noktada daha önemli hale gelir. PC’nizde kendi web barindirma olabilir, ama bu çok riskli olabilir, en iyi seçenek internete yeni olsaniz bile, ücretli web hosting razi etmektir.