wordpress hosting hakkinda açiklamasi

WordPress hosting ama bir lider açik kaynak kodlu blog motoru baska bir sey degildir. Bu indirilen ve etki alaninda kurulu ve blog için kullanabilirsiniz olabilir. Hatta wordpress.com de kendi blog olusturabilirsiniz. Bu sirketler ve hatta bireyler çogu günümüzde blogging amaciyla WordPress kullandiginiz bulur. Eger blogcular çesitli ihtiyaçlarini karsilayan teklif çesitli özellikleri vardir bulur olmasidir. Eger çok kullanici bloglar varsa o zaman WordPresss Mu kullanabilir ve Sosyal Ag için gerekiyorsa o zaman BuddyPress yardimi alabilir. Bunlarin hepsi serbestçe kullanilan ve açik kaynak oldugu saptanmistir.

Genellikle WordPress hosting kullaniyorsaniz olanlar kendi bloglar için herhangi bir özel hosting saglayicisi gerektirecek olup bir ikilem içinde. WordPress hosting kullaniyorsaniz, ancak o zaman sadece MySQL veritabani ve PHP ve etki alani adinizi içinde hosting paketi içine eklemeniz gerekir. Eger 777 izinleri ve böylece WordPress yüklemediyseniz ve bu WordPress Hosting saglayici kendisi ile kolayca kullanilabilir kadar devam gerekebilir bunun disinda.

Onlarin özel WordPress hosting saglamak ve One Click Install oldugunu tanitimi birçok hosting firmalari oldugunu bulabilirsiniz. Bu baska bir sey degildir bu Fantastico gibi araçlari kullanarak ve burada WordPress yüklü gereken yerden klasör adi vermek ve sonra fare tek bir tiklama ile WordPress yüklü olurdu gereken yapilir. Bu, birçok hosting firmalari ile artik kullanilabilir ve WordPress hosting için gidiyoruz zaman onlar çok Fantastico ve cPanel Kontrol Paneli saglanmaktadir olmadigini ögrenmek daha iyidir.
Eger WordPress yüklemek için beceri yoksa WordPress hosting için gidiyoruz, o zaman düzgün arastirma sonra otantik WordPress hosting sirketi için gitmeli ve hizmet için daha fazla ücret olabilir bu sirketlerin kurbani olmamalidir.