Windows web hosting gelismis özellikleri

Windows ve Linux hosting arasinda karsilastirma iyi bir yol degildir, her iki platform kullanimi için de bulunmaktadir. Birisi bu Pencere en iyi ve digerleri Linux barindirma çok daha iyi oldugunu söylemek söylüyorlar olmalidir çünkü Ama bir daha iyidir insanlara sorarsaniz, onlar kesinlikle karistirmayin gerekir. Görüsler, web hosting uzman tavsiye almak, bu nedenle iyi çikmak oldugunu, birbirinden farklidir.

Aslinda web hosting platformu seçerek sitenizin ihtiyaci baglidir. Bu ikisi arasinda bir fark tek sey Linux isletim sistemi açik kaynak platformu ve Windows gerekli Microsoft orijinal lisans olmasidir. Simdi burada Windows web hosting görüsmek üzere gidiyoruz. Web sitesi Microsoft web uygulamalari gerektiginde önemli oldugunu neden görmek.

Linux açik kaynak kodlu, iyi, temel isletim sistemi olabilir, ancak konaklama için, size kirmizi sapka kurumsal Linux gerektirir ve bu kesinlikle özgür degildir. Bu isletim sistemini desteklemek için yillik abonelik dayanmaktadir. Bu, her sunucu, her yil için ödeme gerektigi anlamina gelir.

Güvenilir bir sistem sadece kullanicilarin degisiklik yapmak için izin, ancak yöneticiler yapilandirmak için izin vermemelidir. Is degisiyor ve sistem hala teslim sekilde yapilandirilmalidir. Çalismalar yamalari gelince, güvenlik güncellestirmeleri yükleme, ya da sadece Linux isletim sistemi için bazi degisiklikler yaparak, gelistirici araçlari ve süreç çesitli kullanin gerektigini göstermektedir. Öte yandan, Windows ek araçlari gerektirmeden degisiklik ve farkli uygulama kabul edecek sekilde tasarlanmistir. Bunlar idari görevleri standart ve özellestirme için özel araçlar saglamak basardi. Buna ek olarak, Windows platformu test edilmis ve kolayca yeni yazilim ve donanim destekledigi sertifikali bir platformdur.