web tasarim süreci – biz nasil çalistigini

Bu düsünceyle, biz tamamlanan web sitesinin teslim yoluyla siparisin verilmesinden itibaren, insa her yönüyle kapsayan dört asamali planlama ve tasarim süreci gelistirdik.

Her asamada, çok sayida çek sizin sirket için olusturdugunuz web sitesi tasarimi kisa uygun olarak gelismekte oldugundan emin olun yapmak. Biz her zaman bizim çalisma standartlarini gelistirmek için yollar ariyoruz ve bize çok hizli bir sekilde ve çok rekabetçi fiyatlarla cilali ve profesyonel web siteleri, yüksek kalitesi sunmak saglayan bu metodoloji.

1. Ücretsiz tasarim tirnak.
Bize is hakkinda biraz, size ürün ve hizmetlerin türleri ve hedef pazar söyle. Bize gerektirir ve herhangi bir tasarim fikirleri varsa bize birlestirmek istiyorum yaklasik sayfa sayisini bildirin. Bu bilgilerden biz web sitesi için bir ilk teklif saglayabilir ve bu ile mutlu ise biz 2 sahne giderdim.

2. Ayrintili tasarim kisa.
Biz bize sizin nihai sitesi görünen bakin nasil tam bir resim boyamak için davet edecek. Bu örnekler ve gerçekten eklemek istediginiz tasarim yönleri baglantilari bize saglayabilir. Biz balmumu-lirik istiyorum ve tam olarak bize fikirlerinizi ifade. Bu biz bunlari keyfini istediginiz sitenizin ve deneyim türünü kesfetmek zaman hedef kitlenizin hissedeceksiniz nasil incelemek da önemlidir. Bu sekilde tam olarak ihtiyaçlarinizi yakalama ve tamamen ismarlama tasarim önerisi saglayabilir.

Bu ilk basta biraz zor geliyorsa, size tam olarak kisa topladik inaniyoruz kadar bir bire bir olarak tüm yukarida tartisabilirsiniz, merak etmeyin lütfen. Bize bir özetini yazmak için tercih Alternatif olarak, size kolay bir soru-cevap formatinda bir sablon (Word doc.) Gönderebilirsiniz. Bu islem hemen hemen her tasarim yönü, ve belki hatta hiç düsünmemistim bazi seyleri kapsar.

3. Pratikte ilk tasarim – insaat sitenizin baslar.
Sizin özel bir tasarimci artik renk, grafik, ve navigasyon menüleri açisindan sitenin diger sayfalari için bir tasarim ipucu olarak hareket edecek olan yeni sitenin ana sayfasina zanaat olacaktir.

Hatta bu erken dönemde, size gerçek gelisiminde olusturan fikirlerinizi görmek mümkün olacak. Dogal olarak, bu bir araya gelen tüm kavraminin ilk belirti olacak ve biz hedefleri tasarim kisa açiklanan ve kabul toplanti saglayacaktir. Simdi tam olarak site ve içerigi genisletebilirsiniz. Birlikte çalisarak, simdi projenizin tamamlanmasi yönünde hizli bir sekilde çalisabilirsiniz.

4. Siteniz teslim edilir.
Tam danismanlik ve tasarim süreci, adim adim alarak, simdi temettü ödemeleri olmalidir. Tasarim kisa simdi tam olarak gerçeklesmis ve bir potansiyel dünya çapinda kitleye nihai yayinlanmadan önce sitenizi görmek için ilk firsat var oldugunu.

Alan adlari
Mutlak Web Tasarim satin ve yeni etki alani adi yapilandirmak ya da sadece aktarmak ve baska bir yerde satin alma var var olan bir etki alani adi yapilandirabilirsiniz olabilir, bu kadar basit. Yeni sitemiz baslatilir.