web sitesi barindirma hakkinda daha fazla bilgi.

Web hosting World Wide Web üzerinden kendi web sitesi için herhangi bir kisi ve kuruluslar, için erisilebilirlik saglayan internet barindirma hizmeti türüdür. Web host kendi sunucu veya kira sunucu üzerinde yer saglamak ve ayni zamanda bir veri merkezinde genellikle internet baglantisi saglayan sirketlerdir. Web ev sahibi de onlar ait olmayan sunucular için internet veri merkezi ve baglanti yer temin edebilir ama düzenleme hizmetleri olarak adlandirilan, kendi veri merkezinde bulunmaktadir.

En iyi web sitesi tasarimi varsa, örnegin gelince, iyi bir web barindirma hizmetleri olmadan online is en yüksek derecede saglamak için yetenekli olmaz. Web sayfalari tasarlanmis ve tek bir bilgisayarda gelistirilmesi halinde, belli ki onlar internet üzerinden dünyanin geri kalani için erisilebilir, böylece bir sunucu veya ana bilgisayar tasimak.

Web hosting planlari birçok türü vardir. Hosting müsteri ihtiyaçlarina bagli olarak vardir. Kullanici, onlarin ihtiyaçlarini anlamak biraz arastirma yapmak ve hosting dogru web seçmek için hizmet degerlendirebilir. Bazi web hosting sunlardir.

Hosting sanal barindirma veya toplu barindirma olarak bilinir. Bu hosting süreçte, kullanici ayni zamanda baska bir kullanici tarafindan kullanilan bir sunucu, kendi içerik ve uygulamalari yer. Bu durumda sunucu sahibi web barindirma saglayici tarafindan yönetilmektedir. Web barindirma saglayici güvenlik, gizlilik ve teknik destek saglamak için sorumluluk kabul etmez. Birçok kullanici sunucu bakim toplam maliyeti paylasmak için bu daha ucuz bir web hosting plani. Benim bakis olarak, genellikle hosting için en ekonomik seçenek yeni baslayanlar için hosting Paylasilan.

Bayi web hosting müsterileri veya hesap sahipleri üçüncü kisiler adina web sitelerini barindirmak için seçtikleri sabit disk alani ve bant genisligi kullanmak mümkün nerede web hosting türüdür. Durumda web hosting sirketi satici kira sunucu, daha sonra bazi kar için müsteriye tahsis kaynaklarin bir kismini satmak.

Yönetilen adanmis sunucu teknik seyler barindirma hizmeti tarafindan yönetilir bir sunucusudur. Barindirma hizmeti kurulum, kurulumu, güvenlik, gizlilik ve teknik destek sorumlu olacak ve sadece isinize odaklanmak ve büyümesine yardimci olmak için gerekir. Ayrica bir üst düzey web sitesi varsa o zaman en iyi adanmis sunucu Yönetilen ihtiyaçlariniza uygun akilda tutmak gerekir.

Linux barindirma adanmis barindirma adanmis bir türüdür. Bu diger web barindirma hizmetlerini çok daha hizli çalisir ve Linux isletim sistemi ile birlikte kullanilir gibi etkinligi için popüler. Linux adanmis web siteleri daha hizli web hosting türleri daha gerekli bilgi ve veri yüklü almak için izin hosting. Bu web hosting diger tür daha% 50 yükleme süresi tasarrufu saglar. Yani benim bakis içinde web sitenizin niteligine baglidir web hosting programi seçin.