web ipuçlari blogcular için hosting

Eger yakin zamanda bir blogger olmaya karar verdik, ya da uzun bir süre için blog olup olmadigini, bir web hosting sirketi sundugu avantajlari çok yakindan ilgili olacaktir. Eger özellikle blog sürecini kolaylastirmak ya da artiracaktir özellikleri ilgilenen, bir blog kariyerine baslamadan çünkü unutmayin.

Blogcular web hosting aramak en önemli özelliklerinden bazilari nelerdir? En önemli faktörlerden baslayalim: web alani. Eger ucunda yillarca göndermek için yeterli depolama alani oldugundan emin olun ve yanlislikla herhangi bir sözlesme ihlal olmayacagini gerekir. Blogcular gönül rahatligi saglar sinirsiz depolama alani ile sözlesme, bulmak için nadir degildir. Web alani ek olarak, bant genisligi önemli bir konudur. Bant genisligi her ay izin veri transfer miktari anlamina gelir. Çogu web sitesi onlar ayda veri transferi 33 gigabayt saglayan oldukça cömert olduguna inaniyoruz. Ancak, blogcular sinirsiz bant genisligi seçenekleri ile daha fazla etkiledi.

Buna ek olarak, blogcular gibi SSH, SSL, FTP, Istatistikler, CGI, Perl, PHP ve MySQL gibi kendi blogu çesitli uygulamalari, kullanmak veya yükleme olanagi isteyebilirsiniz. Blogcular da video akisi içerik göndermek için özgürlük gibi standart web hosting firmalari teklif olmayabilir ses ve diger özellikleri akisi istiyorum. Bu HMTL veya Ön Sayfa Express kullanarak kendi blog tasarimi zor olabilir. Bu nedenle, yeni blogcular için en önemli özelliklerinden biri kullanicilara veren bir sürükle ve birak site olusturucu, bir-What You-See-Is-What-You-Get takip için blog olusturma islemi çok kolay hale getirmek için stil programi .

Blog ciddi bir is olabilir ve bir teknik sorun olup olmadigini ne oldugunu bilmek istiyorum. Bu nedenle, 24 saat teknik destek (ve ücretsiz ücretli) ve 24 saat sunucu kontrolü de dahil olmak üzere, için disari bakmak için iki önemli özelligi vardir. Eger sadece duramaz degismez bir özelligi çalistirmak durumunda bir 30 günlük memnuniyet garantisi de tavsiye edilir. Blogcular bugün de WordPress, b2evolution, PMachine Pro ve Nucleus gibi üst programlari ile uyumluluk talep olabilir.

Nasil blog hosting sirketi en iyi anlasma sunan biliyor musunuz? Da favori sitelerinizde yorumlarini okuyun ve olumsuz degerlendirme sayfalari, hem de ortalama-to-yildiz degerlendirmeleri var siteleri olan herhangi bir sitesi belirterek, ortalama dikkat ediniz. Eger uzun yillar boyunca dünya ile blogging bilgi paylasimi böylece dikkatli seçin.