web hosting yaygin hatalardan

Is yapma sürecinde, pek çok müsterilerine hizmet. Ayni sekilde, is yaparken, biz de farkli sorunlara bogulmus olacak.

Asagidaki farkli web host islemeye egilimi yaygin hatalardan bir listesidir.

1. fiyat tuzak için düsme
Çok düsük oranda bir web sitesi fiyat genellikle son derece yavas sitesi saglayacak ya da bant genisligi maksimize çünkü ortak hizmetleri engellenecektir. Içgüdülerini kullanin ve düsük fiyatli web siteleri kaçinin.

2. satici arastirma eksikligi
Bayi hosting kötü degil. Nitekim olarak, iyi bir destek saticilar tarafindan saglanmaktadir. Ancak, satici arastirma güvenli olacak. Onlar iyi paketleri sunabilir ama web hosting diger yönleriyle deneyimsiz olabilir. Iyi bir satici, ürün içinde ve disinda bilmeniz gerekir.

3. web sitesi gereksinimleri net bir tanimi
Web sitesi gerekir ve genisletmek basladiginizda daha fazla katacak kaynaklari liste. Sadece ev sahibi ile tartismak gibi web sitenizin yükseltme gerektiginde bu her seyi kolaylastirir.

4. Ihaleye hosting satin alma
Az söylemek, hosting ihalesi, bu görünse de güvenilir degildir. Ancak, bu ana sart ve genellikle düzenli web siteleri teklif ne daha vardir kosullarin büyük bir var. Sonuç olarak, paketin kararlilik deneyimli olabilir.

5. bir ana bilgisayarin kötü veya sinirli web bagislayici
Kendi bilgilendirici siteleri gelistirmek yok ana web siteniz için zaman gelismekte olan bilgi sitesi harcamak olasi degildir.

6. bir sepet içinde tüm yumurtalari koyarak
Tek bir hesap birkaç siteleri koymak iyi bir anlasma gibi görünebilir. Bu zaman gerçek çogu tutmaz. Site gelir getirici oldugunda, bunlari birbirine baglamak için akillica olmayabilir. Tüm sitelerinizi dökümü, gelir kaybolur zaman sansi vardir. Sitelerin baglanti yaymak için nasil hakkinda ev sahibi ile çalismak çalisin.

7. yüzeysel olarak referanslari alarak
Tüm referanslari benzer ya da müsteriler için dogrudur. Müsterilerine bir temas varsa ana sorun ve bunlari konusmak eger. Ev sahibi bunu yapmak istemiyorsa, bu bir tehlike isaretidir.

8. iletisim bilgilerini bir kayit tutma degil
Telefon numaralari, adresleri, iletisim kisileri veya e-posta adreslerinin takip etmek önemlidir. Bir sorun sitenize veya sistem iner olustugunda, kolayca sizin için sorunu gidermek için müsteri hizmetleri konusabilirsiniz.

9. ana yedekleme dayanarak
Bu web sitesi bir yedek kopyasini tutmak için tavsiye edilir. Bu acil durumlarda çok önemlidir.

10. En son yazilim için ev sahibi güvenen
Virüsler ve bilgisayar korsanlari her zaman grev olabilir. Bu sizin ev sahibi satin almak için planliyoruz yazilim sürümleri kontrol etmek için her zaman güvenlidir. Her zaman güncel oldugundan emin olun.