web hosting siteleri-nasil en iyi olanlari tanimak için

Çogunuz belki de yüzlerce, web hosting siteleri binlerce oldugunu biliyorum. Bazilari, pahali bazilari ucuz ve digerleri-hatta ücretsiz! Ancak, tüm bunlarin daha iyi bir web sitesi barindirma oldugunu bize umut ve biz onlari aldi yalnizca bize en iyi hizmeti sunacak. Tüm web hosting siteleri daha fazla para kazanç oldugunu hedefliyoruz çünkü Tabii ki, akilli bir kisi olarak, hiç kimse bu sözleri inanmak var. Ama nasil o zaman kötü kalitede bu sunan hizmetlerinden gerçekten iyi bir web hosting siteleri tanimak gerekiyor? Aslinda oldukça basit! Orada bir web barindirma sitesi seçmek için geldiginde bilmek ve kullanmak için gereken birkaç yararli ipuçlari. Tüm aglari hosting siteleri daha fazla para kazanç oldugunu hedefliyoruz çünkü Tabii ki, akilli bir kisi olarak, hiç kimse bu sözleri inanmak var. Ama nasil o zaman kötü kalitede bu sunan hizmetlerinden gerçekten iyi bir web hosting siteleri tanimak gerekiyor?

Size ilk izlenim yapmak çünkü her seyden önce, bu tür disk alani, bant genisligi, RAM, çalisma süresi, müsteriler vb degerlendirmesi muhtemelen anlamak gibi, bu çok önemli oldugu gibi özelliklerine dikkat eder. Seyler iyi görünüyor, o zaman adim iki numarali almalidir.

Ben teklif bir kez daha okuma bahsediyorum. Hile için bir araç olarak dili kullanma egiliminde birçok saglayicilari oldugu gibi her kelime dikkat çekmek: Ama bunu son derece dikkatli okumak gerektigini lütfen unutmayin. Örnegin, söylenebilir: “Biz 200GB kadar bir disk alani sunuyoruz”. Ancak, bu 195GB olabilir ancak ayni zamanda 10GB-her ikisi de “yukari 200 GB” olarak olabilir. Ben bahsediyorum ne!

“Belirtilen sartlari” süreleri söz konusu oldugunda da dikkatli olmalisiniz. Bu büyük hizmetleri sunmak için barindirma siteleri bazi web için ortak bir hile ama ayni zamanda teklif zaman belirli bir süre için geçerli oldugunu (küçük harflerle) söylenir: örnegin 3 ay. Kesinlikle dürüst gelmiyor, Sizce de öyle degil mi? Peki, gerçek herkes para için “açliktan” gibi çok az dürüst web hosting siteleri olmasidir! Çünkü, bir teklif yanlis bilgi Içerige yasak oldugunu, en unutmayalim hile olmaktan kendinizi önleyebilirsiniz tek yoldur! Ancak, bu kimse aslinda kötü bir sey oldugunu anlar böylece çok sasirtici bir sekilde “olmayan güzel seyler” duyurmaktan siteleri web hosting durmuyor.