web hosting – seçin ekonomik, ucuz web hosting

temel:

Web hosting bunu düsündügünüz zaman web sitesi online koymak için bir firsat sunuyor, bu, bunu tek yolu AOS. Web sitesi bir web sunucusu üzerine gitmek zorunda olmak olur ne kadar büyük veya içerik küçük olursa olsun. Bir web sunucusu sadece kendi daha büyük ve çok daha güçlü bilgisayardir. Internet içerigi sadece bilgilere erismek ve görüntülemek için insanlar için bu sunucuda oturur. Web sunuculari veri merkezleri içinde saklanir, sadece yapiyorsun tüm sunucu üzerinde biraz bosluk kiralama edilir.

Neden bir web barindirma hizmeti kullanin:

Ilk olarak, çok uygun AOS. Web hosting sirketleri bakmak ve sitenize korumak için gerekli tüm yazilim güncellenir, onlar da içerik hacker / virüs ve istenmeyen spam güvenli oldugundan emin olarak tüm güvenlik yamalari ekleyecektir. Bir kez etki alani adi (web site adi) bunu bilgilerini görüntülemek için halk için ev sahipligi olmasi gerekir kayit olun. Eger herhangi bir sorun yasarsaniz size yardimci olmak için tam bir teknik destek ekibi olacak. Kendi barindirmak için donanim, bant genisligi ve devam eden yazilim güncellemeleri çok fazla mal olacak.

Ben paylasilan web hosting duymak, AI Nedir?

Bir web barindirma sirketi için çevresinde alisveris yaparken birçok paylasilan web hosting sunuyoruz bulacaksiniz. Paylasilan web hosting sadece ayni anda oturan farkli web sitelerinin bir numarasi vardir bir sunucusudur. Sunucuda disk alani belirli bir miktar tahsis edilecek ve bu bir sunucu üzerinde barindirilan web sitelerinin bir dizi izin verebilir. Paylasilan web hosting birçok farkli sirketler ile sunucu paylasimi olsa dahi çok güvenli bir hizmettir. Baska hiçbir firma dosyalariniza erisebilirsiniz. Birçok kisi ortak bir hizmeti kullanarak çok yavas yavas web sitesi hareket yapacak düsünüyorum, bu tamamen yanlis, bilgiler görüntülenir ve bu sunucuda, kendi AOS nerede gibi esit hizli indirilecektir. Web barindirma sirketleri sunucudaki tüm alani kadar kullanmak için sadece hosting, size hiçbir yarari yoktur teklif ya da bos sabit disk alani sahip.

Ne iyi bir web barindirma sitesi yapar?

Eger is firsati için bir web sitesi gelistirdik veya mal online satis Eger güvenilirlik gerekir. Eger para kazanmak daha iyi bir sans deneyimi daha az kesinti bu yüzden kesinti para maliyeti. Bunu sitenize barindirma geldiginde web barindirma sirketi sormak sorularin bir listesini derlemek gerekir. Düsünülemez gerçeklesmesi durumunda bir garanti tepki süresi ihtiyaç ve site çevrimdisi. Eger ortaya çikabilecek herhangi bir sorun için destek olmasi gerekir bu yüzden satis çogu aksam ya da gece zaman yapilabilir, online ürün satan düsünüyorsaniz size 24 saat teknik destek ile dosyalarinizi için 24 saat erisim gerekir. Istatistikler de önemlidir, sadece satin olanlara ziyaret insanlarin egilim görebilirsiniz böylece (insanlarin sitenizi ziyaret) aliyorsaniz kaç benzersiz hit bilmeniz gerekir. Digerleri daha az bilgilendirici olabilir Bazi web barindirma sirketleri çok önemli bir istatistik sunmak, bir gösteri için sormalisiniz.

Kulaktan kulaga iyi bir ev sahibi ve kötü bir ev sahibi kim olarak duymak harika bir yoldur. Eger benzer bir pozisyonda biri biliyorsaniz, kendi deneyimlerinden görüs isteyin. Var bolluk orada iyi dürüst web barindirma sirketleri ancak birkaç çürük elma var her pazar gibi. Sorular sorun ve size katilmak önce cevaplarla eminiz emin olun.

Kendi ülkesinde ya da bu benim web sitesini barindirmasi ise önemli mi?

Genel olarak herhangi bir konusma. Eger memnun degilseniz sizin sorularini yanitladi ve sirket web barindirma sirketi sadece yolda dayaniyordu sanki ayni düzeyde hizmet olmalidir zaman farklari için izin vermek için 24 saat destek var. Bazi insanlar kayitli ülke disinda kendi web sitesi barindirma onlarin etki alani kimligini kaybeder düsünüyorum, bu yanlis örnegin bir Ben Irlanda merkezli ve bir bilgisayar web sitesi vardi eger. yani Irlanda kimligini ama ben ABD’de ev sahipligi yapti bu sitede istiyorsa hala. yani devam edecek, orada www.computerparts.ie gibi bir sey olurdu yok. com için degistirmeniz gerekir. , Web hosting hakkinda çok sey AOS Bu, dünya sizin istiridye ve size hizmet ile gerçekten mutlu olana kadar küresel çevrimiçi alisveris yapabilirsiniz.