web hosting ofis alani tanimlayan

Bir ev tabanli is için çözüm barindirma web olasilikla büyük bir e-ticaret sitesi ihtiyaçlarini radikal farkli olacaktir. Bir web barindirma kullanimi aslinda Internet is için siber-ofis kira oldugunu. Web hosting çözüm çevrimiçi sirket veri yüklemek için ve saklayabilirsiniz gerekir dosyalari ev sahipligi yapmaktadir.

Orada üç ana web hosting çözümleri ve her biri belirli bir ihtiyaci karsilamak için tasarlanmistir. Bu makalede, bu üç çözüm ve ne tür is her çözüm gerektirebilir bir bakacagiz.

barindirma birlikte bulunan sunucu

Biz ilk olarak en kapsamli bir çözüm ile baslayacak. Web hosting Bu tür içi ve genellikle en mal olacak. Eger sirket için özel olarak bir veya daha fazla sunucu satin almaniz gerekir. Bu sunucu izlenmesi gerekir ve büyük olasilikla bir ev Internet Teknisyeni (BT) gerektirecektir.

Bu çözüm, saklamak ya da hemen barindirma web ile ilgili herhangi bir çözüm üzerinde çalismaya muktedir isteyen için birçok bilgiye de sahip büyük sirketler için çalisiyor.

barindirma adanmis

Bu, kendi sunucusu online veri bakimi var o da birlikte bulunan sunucu barindirma seçenegine benzer bir rol oynar. Bu durumda, bununla birlikte, sunucu kapali bünyesinde bulunan ve bir üçüncü kisi tarafindan yapilmaktadir. Büyük ölçekli firmalara Orta olasi bir in-house BT için gerek kalmadan çalisma süresi en yüksek imkani saglamak için bu seçenegi kullanabilirsiniz.

hosting

Bu hosting en maliyet etkili bir yöntemdir, kisisel ve küçük isletmeler sitelerin çogunlugu önemser. En Paylasilan Hosting seçenekleri ayda en az 100 $ (genellikle daha az) bulunmaktadir. Bu ayni hizmetleri çogu e-ticaret çözümleri saglamak için uyarlanabilir.

Orada web hosting çözümleri diger seçenekler, ancak genellikle bu üç kategoriye ayrilir. Açikçasi Co-yer alan Sunucu Barindirma seçenegi en pahali ve emek yogun çözüm olacaktir, ancak çevrimiçi büyük is yönetim yüzlerce ve islemlerin binlerce için en iyi çözüm olacaktir.

Büyüyen bir sirket yüksek bir veri için tavan yani sira kaderi bilmenin rahatligi birden fazla hesap ile bir sunucuya bagli degildir gerektiginde Kiralik Sunucu seçenegi iyi bir uyum olabilir.

Bu banka bozmadan online almak için uygun maliyetli bir yol saglar çünkü Shared Hosting çözüm bir is baslangiç ??için idealdir. Bazi Paylasilan Hosting çözümleri müsterilerine sablon zengin tasarimlari ile kendi e-ticaret siteleri gelistirmek için izin vermek için araçlari saglar. Sadece sunucu baskalariyla paylasilan çünkü kötü bir çözüm yapmaz, unutmayin. Aksi söylemek birden fazla ofis içerdigi için bir ofis binasi kötü oldugunu söylemek olacaktir.