Web hosting çözümleri – hangi daha iyi

Web barindirma hizmeti saglayicisi iki seçenek-Dedicated Server ve Paylasilan Sunucu verir. Paylasilan Sunucu Birden fazla sirkete hisse sunucu alani ve hiçbir sirket sunucunun kaynaklar üzerinde tam kontrole sahip oldugu web hosting çözümleri. Bu Dedicated Server aksine sadece bir sirket tam denetime sahip hangi sunucusudur. Ayrica sadece bir organizasyon hizmet adanmis kisisel sunucu olarak adlandirilir.

Adanmis sunucu barindiran organizasyon temel isletim sistemi, donanim veya veri uygulamalari gibi kendi kaynaklari üzerinde tam denetime sahip. Özellikle veri merkezleri veya veri büyük miktarda devri ve hesaplama içerir sirketlerde kullanilir. Adanmis sunucu ile sirketin ihtiyaçlarina uygun olarak özellestirmek için yapabiliyor. Bu, veri uygulamalari barindirabilir isletim sistemi degistirebilirsiniz veya kullanici gruplari düzenleyebilirsiniz – kisa sirket en iyi takim elbise kumasi ihtiyaçlarini bulur ne yapabilirim de. Adanmis sunucu barindirma sirketi, ag güvenligini saglamak için güvenlik duvarlari ekleyebilirsiniz; güvenlik nedeniyle log-in otantik yapabilirsiniz. Ayrica daha iyi bant genisligi, iyi aktarim hizlari ve esneklik ve üstün yönetim seçenekleri ile saglar.

Öte yandan, paylasilan sunucu yavas veri hizlari ve özgünlük ya da özellestirme erisimi hiçbir giden zaman bir noktada birçok isletme ev sahipligi yapiyor. Bu iyi küçük ve orta ölçekli isletmeler için uygundur ama KOBI’ler daha hizli büyüme veri ariyorlar ayni zamanda bu isletmelerde birçok sinirlari artmaktadir. Özel sunucular tercih için son derece tavsiye yapmak çok farkliliklar vardir. Tek sinirlayici faktör “Maliyet” dir. Maliyet bir sorun degildir ve Özel daha sonra sizin için tasarlandi yüksek hizli hizmet gerekiyorsa sizin için en iyi seçeneklerdir hizmet vermektedir. Diger ihtiyaç son derece teknik yetenekli profesyonel tasimaktadir. Teknik beceri için yüksek yetenek ile kisi verimli adanmis sunucular ile basa çikabilirim.

Maliyet ve teknik yeterlilik sinirlayici faktörler degilseniz sonuç sonunda, adanmis sunucu kullanilmasi tavsiye edilir. Sitenizi ziyaret dogru trafik almak ve yogun trafik oranlari ve Dedicated Server isleyebilir bir sunucuya ihtiyaç sadece birkaç dakika içinde siçrayan degil bunun için mükemmel bir seçimdir. Sitenizin trafik oranlari yeni ufuklar eklemek için ve küçük konular uzun vadede gibi siralama artan size ilk ödeme off düsünmemelisiniz.