web hosting çesitleri

Web üzerinde web siteleri için orada web hosting türleri vardir. Eger var bu is veya web sitesi tür ihtiyaciniz olacak web hosting türüne karar ne dayanarak. Web hosting kararlar söyle gelir:

ücretsiz hosting:

Ücretsiz web sayfalari veya bireyler için siteler sunan tamamen farkli web sitelerinin bir yeri vardir. Bunlar genellikle fotograflari göndermek için bir yetenegi ile bir web sayfasi ya da iki sunuyoruz. Birkaç ücretsiz veya serbest yakindir. Onlar ayrica çok kullanici dostu oldugunu. Bu sunucularin kullanmak için bir bilgisayar dahi olmak gerekmez.

MySpace gibi bir internet sitesi düsünün. Tamamen ücretsiz var bir web sitesi alabilirsiniz. Bu fotograflar, bloglar, mesaj, video da hatta müzik ekleyebilirsiniz. Hükmü bu sadece sosyal amaçli oldugunu, ya da olmasi gerekiyordu. Bu ücretsiz bir web sitesi iyi bir örnektir.

Bu arada, MySpace kendi reklamlarini yayinlamak için web sayfasi kullanir. Eger verebilirsiniz içerik malzeme alani ve ne tür sinirlidir. Web sitesi ait, ama MySpace degildir.

Simdi, web üzerinde mal tesvik etmek istiyorum tahmin. Eger ücretsiz web sitesi düzenlemek için bir firsat sunuyor ucuz bir paylasilan bir sunucu kullanmalisiniz. Hatta sablonlari olusturabilir. Sen paylasilan bir sunucuda web sitenize yüklemek için yetenegine sahip sonra alan adi kayit olacak mywebsitename.com için gelen, bir etki alani adi almak gerekir.

Ücretsiz bir paylasilan sunucu durumunda içinde, farkli siteler ile paylasim sitesi olabilir. Bu alan hem de bant genisligi ile sinirli olabilir. Bunu çok fazla bant genisligi almak gerektigi gibi 1000 kisilik bir saat içinde web sitesini ziyaret olamaz. Bu çok az mal online satan küçük isletme için muhtesem olabilir. Bu arada, web sitesi büyük olasilikla gelir kazanmak için saglayici tarafindan orada yerlestirilebilir reklamlar oldukça fazla web siteniz tutmak istedim olacaktir.

paylasilan web barindirma:

Paylasilan sunucusu, sadece web sitesi korumak için her ay biraz biraz ödemek zorundadir ücretsiz bir sunucu gibi. Bu reklamlarin konuda biraz daha fazla özgürlük var ve hatta sitenizde ayarlanacak Google Reklamlar için kaydolarak gelir yaratabilir. Hala Bir etki alani adi ile gelmek gerekecek.

barindirma adanmis

Özel bir sunucu sadece web sitenizin ve hiçbir digerleri ev sahipligi yapiyor. Sizin için istediginiz kadar büyük web sitesi yapmak gerekli olan alani var. Sen almak mümkün olacak tüm site ziyaretçileri karsilamak için yeterli bant genisligi ele verdik. Sen sadece web sitenize yerlestirdiginiz reklamlar üzerinde tam bir yönetim var. Hatta fiyat farki telafi etmek için çok az bagli web sitelerinin bir dizi olabilir.

Özel bir sunucu web hosting son noktadir. Kendi web sitesi barindirma aslinda internet vardir. Bu alani, bant genisligi ve ihtiyaciniz ne özgürlük olabilir. Özel bir sunucu, kullanmak için daha fazla para maliyet ise, çok iyi para tasarrufu, ya da dogru kullanildigi takdirde, gelirinizi de dahil olmak üzere sona erebilir.