web hosting Bluehost yorum

Bluehost sadece web barindirma hizmetleri asina olanlarin kulaklarina bir zili degil, ancak internet üzerinde en eski web hosting sirketi biridir. Konumlandirma ve eski müsterileri tutmak ve tabii ki yeni olanlar çekmek için daha fazla hizmet eklerken bu yil içinde dinamik olmustur.

Hosting plani:
Bu sirketin büyük ölçüde onlarin fiyatlandirma azaltmak mümkün olmustur övgüye deger oldugunu. Onlarin fiyatlari sadece ucuz degil, ayni zamanda kullanimi kolay degildir dikkat etmek de önemlidir. Onlarin hosting plani dayanmaktadir Linux kontrol paneli hiç iyi kontrol paneli biri oldugunu benimle ayni fikirde olabilir. Iki yillik hosting sözlesme için aylik 6,95 $ ödeme isteyen oldukça anlasilabilir bir durumdur. Ama bir yillik sözlesme için tercih edilir ise ayda ekstra 1 $ eklemek için gerekli olacaktir.

Performans:
Bluehost hizmetlerimize performansi hakkinda konusmak diger hosting sirketi kursun. Kendi reklami% 99,9 kesintisiz çalisma tamamen baslangicinda bir araya geldi, ama 99.5 ortalama% bir test hesabi tarafindan gösterdi ragmen hiç de kötü degil. Bu hesap yaslandikça kesinti azaldigi dikkat etmek önemlidir. Yaklasik 8 aylik bir süre için, kesinti sadece 1 dakika için 470 dakika civarinda düsürüldü oldugu fark edildi. Bu yorumlama sadece Bluehost hizmetleri sadece zamanla daha iyi olur demektir. Uzun süre hizmet daha iyi olur kal.

Özellikleri:
Onlarin fiyatlandirma ile karsilastirildiginda, özellikleri görkemli. Site yöneticileri gerçekten ev sahibi paketleri kullanilabilir benzersiz özellestirmeleri düzeyine göre tatmin olmak zorundadir. Ile ileri düzey kullanicilar için bir sevgilim sinirsiz bant genisligi, sinirsiz alan, sinirsiz etki alani, degistirilebilir PHP (Özel PHP.INI,. Htaccess) ve Shell erisim / SSH,. Bu bir güç yedekleme hizmeti ve DDOS için çok yüksek derece koruma mekanizmasi ile birlikte gelir. Kendi güvenlik endise ciddiyetini göstermek için, kendi karargahina pasaport fotograflari ve sürücü belgesi göndermek için dosya transfer hizmetleri kullanmak isteyenler gerektirir.

Yardim / Müsteri Hizmetleri:
Biz Bluehost öne yapmak ama bir sey ne yazik ki gerçekten etkileyici müsterilerine destek düzeylerini degil eksik sayida sterlini nitelikleri baktim. Bu hosting endüstrisinde yaygin oldugu çevrimiçi sohbet odasi vardir, ama gerçekten onlarin yardima ihtiyaci özellikle yeterince hizli yanit vermeyen gerçegi cesaret kirici olabilir. Onlarin 7/24 ücretsiz hizmet bazi acil endise oldugunda onlarin SSS bölümleri okumak için tavsiye edilir çok çok daha hizli yardim sunmuyor.

karari sonuç
Bluehost küresel olumlu elestiriler adil bir dizi aldi. Onlarin fiyatlari büyük özellikleri ile gerçekten ucuz oldugu gerçegini silmez olmasi gerektigi gibi müsteri yardim masasi kadar hizli degil. Bu sözlesme hosting ucuz ve kisa vadeli için arayanlar için daha cazip hale getirmektedir. Bluehost web barindirma hizmetleri de popüler web sitelerinin oldukça iyi bir sayi ev sahipligi taninmis edilmistir.