Video bir web sitesi barindirma

Bir web sitesi tasarimi ve basarili bir sekilde çalisan çogumuz düsündügünüz kadar kolay bir is degil. Bir web sitesi çalisan sadece baska bir is gibi bir is ve burada da bir nihayet kar elde etmeden önce çok sayida sorunlarin üstesinden gelmek zorundadir. Bir web sitesi sahibi konsantre gereken ilk ve en önemli sey, kendi web sitesinde görüyor insanlar bu konuda mükemmel bilgi almak gerektigidir ve burada video akisi için gelmesidir.

Akis video barindirma yoldasi ziyaretçilere kendi web sitesinde hakkinda dogru bilgi vermek için bir sahibi tarafindan kullanilabilecek bir tekniktir. Bu teknikte bir sonunda onun ziyaretçilerin kendi web sitesinde her artilarini ve eksilerini anlamaniza yardimci olabilir birkaç video veya resim galerileri ekleyebilirsiniz. Simdi bir web sitesi mümkün barindirma akisi video yapmak için, bir kesinlikle nasil yapilir hakkinda net bir fikir olmalidir.

Mümkün barindirma video akisi yapar piyasada en önemli araçlardan biri, FFmpeg ev sahipligi yapiyor. FFmpeg 12:59 istedigi gibi kisinin sitesine gibi birçok resim veya video yüklemek için yardimci olur tamamen sunucu tabanli yazilimlar bir grup,, olarak tanimlanabilir. Bu yazilimlar kullanarak kolayca, dere yüklemek ya da herhangi bir video ya da ses dosyasi çevrimiçi kodlamak.

Biri kendi web sitesinde video ve ses yüklemek için yardimci olabilir baska bir çok önemli böyle bir yazilim red5 barindirma paylasilir. Bu ayni zamanda kullanimi çok basit bir araçtir. Bir çok kolay bu yazilim sistemi yardimi ile kendi web sitesinde video parça yükleyebilirsiniz. Ancak, her madde gibi, burada da bilgi biraz bu yazilimlar eylemini anlamak için bir kisi için gereklidir. Biraz bilgi bir her zamankinden daha kolay kendi web sitesinde daha kullanici yapmak için yardimci olabilir.