uygulama servis saglayicilari ve web hosting

Uygulama servis saglayicilari (genellikle ASP’nin olarak anilacaktir) hizla yeni ve yenilikçi hizmetleri ile is saglamak için çaba web hosting sahneye filizlenmis var. Terim ASP Microsoft Kurumlar yazilim uygulamasi ile karistirilmamalidir.

ASP modeli ile sunulan uygulamalarin sayisi artiyor. Buna göre, ASP pazar için yazilim gelistirme sirketlerinin büyüyen bir is vardir. Uygulamalarin ne tür gelistiriliyor? Uzaktan-barindirilan uygulamalar essiz yazilim isletmeler için uygun maliyetli erisim saglamak gibi, uygulamalarin birçok kullanimi açisindan zaman zaman kullanim için tasarlanmistir. Digerleri esnek bir uygulama saglamak için internet üzerinden sagladigi grup baglantisi kullanilarak yöneliktir.

ASP’nin malzeme yönetimi, insan kaynaklari, mali yönetim ve e-ticaret islem hizmetleri gibi çesitli is fonksiyonlari için yazilim programlari olusturduk.

ASP’nin sagladigi çözümleri çesitliligi büyüktür. Birçok ASP’nin farkli sektörlerde ve isletme fonksiyonlari genelinde sirketlerin operasyonel ihtiyaçlarini karsilamada büyük is yapiyoruz. Su anda sistem uygulamalari gelistirmek ve artirmak için ASP’nin tarafindan ele teknik ve is konularinda bir dizi vardir.

ASP hizmetleri arayan isletmeler için önemli bir avantaji, maliyeti ve verimliligi artirmak azaltmak için bir firsat saglamaktir. Sirketler kullanim ücretleri ile salt alim daha az ödeme imkani ile yazilim ürünlerinin daha genis menzilli erisebilir. Bu isletmeler böylece sirketlerin kendi temel faaliyet odaklanabilirsiniz özel is ihtiyaçlarina hizmet uygulamalari erisim saglar. Ayrica, ASP’nin daha önce PC tabanli yazilim araciligiyla ele degil çalisma konularina is çözümleri saglayabilir yeni yazilim gelistiriyoruz. ASP de gerçek zamanli güncellemeleri, uzaktan barindirma, müsteri destegi ve genel yazilim yönetimi uzaktan çevirmeli saglayarak yazilim ile ilgili teknik, idari ve bakim sorunlari birçok kaldirmak var.

Web hosting sirketleri uygulamalarin gelistirilmesi katilmaktadirlar – ancak, hosting sirketleri birçok ag yönetimi saglamak ve kullanicilara uzaktan uygulama hizmet için hizmet vermektedir. ASP ile ilgili hizmet veren, bu sirketlerin esas AIP en (uygulama altyapisi saglayicilari vardir.)

Uygulamalari barindiran ana web için, ASP servis saglayicilari is uygulamalari barindirmak ve korumak için yeni bir yol öncü vardir.