unmetered hosting için promosyon kupon kodu kapmak

Unmetered hosting tesvik herhangi bir web hosting sirketi var mi? Diger bir deyisle, bu bir web hosting paketi içinde etki alani sinirsiz sayida barindirabilir sinirsiz alan adi barindirma, anlamina gelir. Neden ki, bu ana web hosting ile bant genisligi ve disk alani miktarini paylasacak.

Ben Bir etki alani ev sahibi oldugunu Örnek disk alani ve bant genisligi 100MB 100GB ile, PrimaryDomain.com çagirir. Benim etki alani üzerinde çalismak, Ben bagli kurulus pazarlama veya reklam yoluyla bu etki bir miktar para kazanmak için basladi. Ben farkli nis ile baska bir etki ev sahipligi yapacak düsünüyorum, ancak, su anda henüz tam benim web hosting paketi kullanan degilim gibi, baska bir web hosting yatirim plani yok. Ben sadece benim disk alani ve bant genisligi% 10-30 kullaniyorum.

Benim web hosting paketi unmetered hosting veya sinirsiz alan adi barindirma destekliyorsa, baska bir alan adi ve benim birincil etki alani ile barindirabilir. Diyelim ki secondarydomain.com adinda yeni bir etki alani kayitli söylüyorlar. Simdi benim simdiki web hosting paketi ile primarydomain.com ve secondarydomain.com ev sahipligi yapacak. Web trafigi yüksek degilse gerçekten büyük bir koruyucu oldugunu ve birkaç diger etki disari test ediyoruz.

Görünüse göre, bir web hosting paketi içinde birden çok etki barindiran birkaç dezavantaji vardir. Da sitelerinden biri bant genisligi asildiginda, bu paket içinde tüm diger etki etkileyecektir. Ancak, trafik ve web sitesi popülerlik belirlemek veya tahmin etmek mümkün olacaktir. Eger gerçekten bir yüksek bant genisligi veya kesintisiz etki alani barindirma talep ederseniz, o zaman sanal etki alani hosting veya barindirma adanmis etki alani için bakacagiz.

Eger sadece genel blog amaçli çevrimiçi ya da sadece para kazanmak için çalisan, basladi, ve bütçe bir ana endise, sinirsiz etki alani barindirma bir web hosting paketi oldugunda aradiginiz olacaktir budur. Ise

Dreamhost web barindirma büyük hizmet, unmetered hosting için promosyon kupon kodu kullanarak büyük tasarruf zevk saglayan en güvenilir web hosting sirketi biridir.