Ulusal online ise alim ödüller nelerdir

2001 yilinda, nihai bu online istihdam sektörünün katki için baslatilan “tesekkür ederim”, Ulusal Çevrimiçi Ise Ödülleri denir.

Ulusal Çevrimiçi Ise Ödülleri veya NORA en onlar siklikla bahsedilen olarak, Birlesik Krallik sundugu en yenilikçi online kariyer siteleri yillik kutlama haline gelmistir. Kazananlar basarilarini tanimak için bir gala olay için tedavi edilir. Kazanan web siteleri için resmi NORA logosu ekleme yetenegi kendi standartlarina kadar yasamak için baskalarina daha da is için ayrim ve cesaret ekler. AlljobsUK.com, en kapsamli Ingiliz çevrimiçi istihdam veritabanlarindan biri, bu önemli ödül rekabet yaratti. AlljobsUK.com kullanicilarin kolayca erismek için 30.000 ‘in üzerinde ise alim ajanslari, isverenler ve danismanlik hizmetleri düzenlemek. Bir endüstri devi olarak, AlljobsUK.com süphesiz istihdam olanaklari ve bilgi evrimi gözlemlemek için ideal bir seçimdir. 2007 yilinda, alti yil bu ilk baslangiç ??sonra, Ulusal Çevrimiçi Ise Ödülleri Noras ev sahipligi AlljobsUK.com ile ortak Limited Dogrudan Acemi çekti. Dogrudan Acemi Limited Ingiltere’de en çok kullanilan is arama motoru 1job.co.uk, sahibi. 1job.co.uk popüler is panolardan 300.000 sürekli güncellenen bos üzerinde barindirma, 1 milyon is arayanlar üzerinde göndererek ile, 1job.co.uk NORA ekibine katilmak için bariz bir seçim yapar.

Simdi bir sonraki soruya nasil Ingiltere’de bir is web sitesi Ulusal Çevrimiçi Ise Ödülleri bir kazanan haline gelir, nedir? Ilk olarak, her sirketin kendi kisisel aday URL ve afis almak için norauk.com adresindeki web sitesini kayit yaptirmak zorundadir. Bu son derece kisa bir süreç siteleri ziyaretçileri tek bir tiklama ile onlar için oy verme imkani sunuyor saglayacaktir. Bu ilk açik oylama islemi sonrasi, bu seçilen sirket seçin dikkate alinir ve AlljobsUK.com ve uzmanlardan olusan bir panel tarafindan kategori basina yaklasik 5 aday düsürüldü. Adaylar yargilamak için kullanilan gereksinimleri sunlardir: kullan basitlik, tasarim, düzen, elde bos miktari, iddia ziyaretçi sayisi, kullanicilari için hizmet, bu nis pazarda önem ve varsa bir mobil platform için uygulamalar. Ulusal Çevrimiçi Ise Ödülleri su anda en iyi genel is kurulu, bölgesel is kurulu, uzman is kurulu, küçük ise alma ajansi web sitesi, ulusal ise alma ajansi web sitesi, küçük isveren web sitesi için tanima var içeri aktif rekabet ise web siteleri için 13 ödül kategorisi vardir, ve büyük isveren sitesini. Çevrimiçi tavsiye, kaynaklari da bir tüketici yayin, bir ticaret yayin ile online ise alim, ve en iyi istihdam tavsiye web sitesi tarafindan en iyi online ise alim için ödüllendirilir. Ödül son üç tip online ise alim yilinda en iyi yeni gelen, yenilik, ve on yilin ise web sitesi için özel bir NORA sunulmaktadir.

Ekonomik sikintilardan küresel panik neden olarak, çalisanin ise alim alaninda çevrimiçi yenilik ödüllendirmek Ulusal Çevrimiçi Ise Ödülleri görmek için tesvik ediyor.