ücretsiz web hosting açikladi

Ücretsiz web hosting hakkinda çok iyi bilgi ariyorsaniz, o zaman dogru yere geldiniz. Size sunulan her ücretsiz web hosting birkaç kisitlama oldugunu bilmelidir.

Bu internet dünyasinda en popüler ücretsiz ana biri Yahoo Geocities oldugunu. Onlarin dosyalarinizi yüklemek için HTML dosyasi dügmesi ile arayüzleri verecek gibi, bu ücretsiz web barindirma saglayicilari konusunda bilinçli olmalidir. Onlar ücretsiz olarak onlarin hizmet sunuyoruz olarak web hosting firmalarinin bazilari FTP programi kullanarak siteye dosyalarinizi aktarmak için özellikleri ile size vermeyecektir. Bu ücretsiz web barindirma aramak yöneticileri bir çok etkileyen ana sinirlama vardir.

Bir FTP programi kullaniyorsaniz Genel olarak, sadece dosyalari kopyalayabilirsiniz ve web alani yapistirin. Diger bir deyisle, bir klasörden sistem baska bir klasöre belgeleri kopyalamak sadece gibi. FTP üzerinden dosya transferi engellendi beri, hayalinizdeki sitenize entegre her dosyanin yükleme zaman zaman alici olabilir.

Baslangiçta FTP programi bazi basit kurulum ile, web alani için birkaç saniye içinde dosya aktarabilirsiniz. Web hosting siteleri tarafindan saglanan ücretsiz web alani FTP desteklemiyor. Genellikle ücretsiz web hosting plani bu tür özellikler de dahil olmak için nominal ücret talep edecektir.

Buna ek olarak, web sitenizin URL’sini, bu ücretsiz web barindirma saglayicilari adini da gerekebilir. Barindirma sitesi Yahoo Geocities ait Örnegin, bos alan URL http://www.geocities.com/your-site-name/ gibi bir sey olurdu. Bu hosting firmalari ile “your-site name.com” olarak kendi etki alani adi kendi olamaz.

Ücretsiz web barindirma ile ana handikap bu saglayicilar bir e-posta adresi sunmuyoruz olmasidir.

Eger bir MySQL veritabani erisen bir web uygulamasi barindirmak için çalisiyorsaniz, bu sirketlerle veritabani destegi için ödeme gerektigini. Onlar ücretsiz veritabani alan vermeyecektir.

Ücretsiz web hosting saglayicilari Faydalari

Ücretsiz web çogu hosting firmalari kendi web sayfalari olusturmak için çevrimiçi araçlari saglar. Bu saglayicilar çok ücretsiz web sitesi sablonlari saglayabilir. Bu ücretsiz olarak hayalinizdeki web sitesi olusturmak için kullanici dostu arayüzü ve diger ücretsiz web sitesi olusturma araçlari kullanabilirsiniz.

Ücretsiz bir kar amaci gütmeyen bir organizasyon için web hosting saglayicisi veya is kullanimi, ya da kisisel kullanim için aramak için popüler arama motorlari yardimiyla alabilirsiniz. Olusturdugunuz web siteleri için araçlar, gerekli asiri alani, web sayfalarinda reklamlar, FTP yükleme gibi özellikleri hakkinda çok özel iseniz, ücretsiz barindirma web sitelerinin bazi kullanabilirsiniz. Ücretsiz web hosting saglayicisi liste bazilari serbest ana yol baglantilari listesi ile web hosting dizinleri elde edilebilir.

Yeni bir is girisim baslangiç ??ya da bir nis seçmeden önce, size SEO teknigi ne kadar güçlü kendinizi deneme için bu ücretsiz web barindirma hizmeti sürebilir. Bu ücretsiz web barindirma hizmetleri seçerken, destek komut dosyasi, vs, gibi FTP yükleme, ücretsiz sablonlari, gelir yüzdesi ile reklam ekran olarak maksimum fayda elde etmek için gayretle göz

Alt satirda olarak, simdi bir gün, bloglar (wordpress, blogspot, vs), ping ve lens (squidoo.com) ücretsiz web barindirma hizmetleri olarak önem kazanmaktadir. Yine de, neden bekliyorsun? Ihtiyaçlariniz uygun herhangi birini seçin.