ücretsiz web barindirma hizmetleri

Bizim web sitesi tasarimi sonra bize ortaya çikan ilk soru ev sahipligi nasil? Ve nerede ev sahipligi yapacak? Hepimiz web hosting ve alan adi kaydi seçenekleri karar teknik açidan saglam olmadigi için, biz web sitesi barindirma ve alan adi kaydi farkli seçenekler hakkinda biraz destege ihtiyaci. Web hosting önce biz o zaman piyasada web hosting birçok seçenek ile takip Bir etki alani adi kayit olmaniz gerekmektedir.

Bir etki alani adi kayit sirasinda dikkat edilmesi gereken en önemli sey küçük bir etki alani adi bulmaktir. Bu ziyaretçilerinizin kolayca etki alani adi hatirlamak yardimci olacaktir çünkü küçük boy alan adlari seçiminde bilge olun.

Eger yayinlamak için gidiyoruz web sitesinin türü ile çok net olmasi gerekir. Web sitesi kisisel web sitesi ya da bir is web sitesi olarak siniflandirir. Daha sonra etki alani, gerekli web alani, bant genisligi, veritabani ve daha fazlasi gibi barindirma ihtiyaçlarini liste disari. Bir kez bir web barindirma sirketi seçmek tüm bunlari ile karar verdik. Bir web barindirma sirketi seçilmesi dünyada artan rekabet ve teknoloji ile artik çok basit bir istir. Ilk web sitesi ihtiyacini anlamak ve size gereken hosting türünü seçin.

Eger hosting ve ya da sadece bir ücretsiz barindirma web hizmeti için gitmek en uygun alani süreci üzerinde bilgi elde etmek için internet üzerinden biraz arastirma yapmaniz gereken tek sey bu gereksinimleri için cevap bulmak için. Sen freehostrocket.com gibi birçok sirket web sitesi sahiplerine ücretsiz web barindirma hizmetleri sagladigi hosting paranizi çok fazla harcamak gerekmez.

Freehostrocket bir prim ana firma büyük bir maliyet ile sagladigi tüm özellikleri ile ücretsiz web hosting hizmetleri vermektedir. Sirket ayrica iyi bir müsteri ve teknik destek saglamaktadir. Yeni ve kendi e-ticaret sitesi, forum, blog vb kurmak istiyorsaniz kendi kendine yükleme komut ile ücretsiz barindirma hizmeti yararlanabilirler. Bu ile sitenizin script kurulum adina hiçbir bilgiye sahip olmadan sadece birkaç dakika içinde hazir olacak. Ücretsiz alan adi rezervasyon gibi bir çok baska seçenekler de Freehostrocket.com mevcuttur.

Free Web Hosting bazi özellikleri asagida listelenmistir.
Ücretsiz hosting% 99,9 kesintisiz çalisma saglar
E-posta ve bilet yoluyla 7/24 harika destegi.
Bos disk alani 5500 MB
200 gb bant genisligi
50 ücretsiz MySQL veritabani
50 eklenti etki
50 alt etki alanlari
CPanel Kullanimi kolay
php myadmin
webmail
ftp erisim
script yükleyici

Bu özellikleri daha ayri bir sey gerekir mi? Sonuçta freehostrocket net mevcut hosting en iyi ücretsiz kaynagidir.