ücretsiz karsi ücretli web barindirma savas

Iyi seyler bu gün gelmek zordur. Istedigimiz seyleri düsük kaliteli ya da çok pahali ya. Ne olursa olsun seçtik ne, ona bir zarari olmaz. Web hosting, bu ikilik de devam: Eger ücretli bir servis ya da ücretsiz bir hizmet almak için gidiyoruz? Bu soru ikisi arasinda kivilcim bir çok öne süren.

Ücretsiz Web Hosting: Kelime “özgür” genellikle kolaylik bir yanilsama yaratir ve kendi içinde bir nihai iyi olmak. Bu tüketici satici outsmarted fikrini olusturur çünkü Dogru, modern kapitalist toplumda, ürün ve hizmetler için “ücretsiz” kelimesinin istihdam sadik bir destekçisi temel olusturur. Bu ücretsiz web hosting kenara ücretsiz olmaktan üzerinde yararlari bir yeri vardir oldugu da dogrudur. Bazi ücretsiz siteler ücretli web host ile basabas olabilir hizmetleri sunuyoruz.

Ancak, bu tür siteler gerçekten nadirdir – gerçekten sik sik aldatmaca benzeri faaliyetleri tesvik sahte sitelerin çok sayida araciligiyla elemek zorunda. Diger ‘sadece Tamam’ siteleri ücretli siteler dolayisiyla disk alani ve bant genisligi sinirlidir tarafindan sunulan hizmetlerin maç olamaz. Ayrica, ayni zamanda ayni sunucu kullanarak kullanici sayisi ile ilgili bir sorun teskil etmektedir. Çogu zaman, ücretsiz siteler genellikle yalnizca bir etki alani adi kullanmaktadir. Bu sunucunun diger kullanicilarin, hile virüs ve solucanlar gönderme, spam mailler ve digerleri gönderme gibi vicdansiz faaliyetlerde ise spam filtreleri spam sitesi ile birlikte e-postalarinizi kisitlar çünkü bu nedenle, web sitenizin ayni kisitlamalara aci olacaktir.

Eger tek interaktif programlari olmayan bir küçük web sitesi yönetmek planliyorsaniz ana Bu tür iyi. Sadece geçici bir web sitesi için kullaniyorsaniz, o da iyidir. Eger ticari bir site olusturmak için planliyorsaniz Ancak, ücretsiz web hosting siteleri genellikle tavsiye edilmez.

Ücretli Web Hosting: Ücretli web hosting siteleri herhangi bir kullanici kendi hizmetler için ödeme gerektirir. Miktari (sadece 10 dolar en fazla 3 dolar minimum maliyet) nispeten küçük olsa da, hepimiz bu ödeme yapabilirsiniz. Sunduklari çünkü Ancak, nispeten büyük sermaye ya da finans konularinda bir sorun degilse, bu siteler için gidis için ne tavsiye edilir eklenti veya hizmet bonus paketi diger. Ayrica, çogu diger ücretsiz web barindirma siteleri tarafindan desteklenmeyen çesitli e-posta formatlarini destekler. Hizmet fiyat bir ana bilgisayardan digerine farklidir ama daha pahali bir sitesi daha iyi oldugu anlamina gelmez.

Para bu sitelerin hizmetleri availing, sizin için bir sorun degilse, is yapan, özellikle sonunda size iyi yapardi. Ücretsiz web hosting siteleri farkli olarak, ziyaretçilerinizin kullandiklari mevcut diger posta formatlarini destekleyen gibi diger hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerin fiyat degisir ama daha pahali olanlar iyi oldugu anlamina gelmez. Diger daha pahali sitelere göre en iyi hizmeti vermektedir JumpLaunch gibi ucuz site var. Ancak, faydalari ragmen, diger ücretli siteler hala kötü hizmet kalitesi ve her dönem geçerken bazilari daha fazla ücret var. Küçük bant genisligi ve disk alani gibi sinirlamalar da mevcuttur.