Üç ücretli web hosting seçenekleri

Eger sirketinizin web islemek için bir web barindirma hizmeti için ödeme yapmayi seçerseniz, bunu dikkate almak web hosting üç farkli türü oldugunu anlamak önemlidir. Eger sirket için bahis oldugunu düsündügünüz türünü seçmeden önce, size üç seçenek anlamak gerekir.

Ilk seçenek ev sahipligi adamistir. Bu tip, web sitesi ve tüm içerigini bir adanmis sunucu tarafindan ele alinacaktir. Barindirma adanmis çok büyük web siteleri gerek büyük sirketler, için mükemmel oldukça pahalidir. Ancak bu hizmet birçok avantaji vardir.

Güçlü ve istikrarli sunuculari web kolaylikla trafik çok, ve bant genisligi islemek için ve depolama bir sorun olmayacaktir mümkün olacak anlamina gelecektir. Dedicated hosting genellikle yazilim seçenekleri, e-posta seçenekleri ve müsteri destegi bir bolluk içerir.

Özel barindirma hizmetleri genellikle de çok fonksiyonlu isletmeler için oldukça yararli olabilir web siteniz için birden fazla alan adi seçenegi sunuyoruz.

Sanal barindirma çogu zaman da paylasilan hosting denir ve bir daha maddi uygun bir seçenek oldugunu. Barindirma Bu tür sadece anlamina gelir pek çok diger web siteleri ile sitenizi hisse sunucu odasi. Hala is için etki alani adi elde edecektir. Bu çesitli nedenlerden dolayi orta ölçekli isletmeler için küçük için mükemmel bir firsattir.

Hosting bir düsük maliyetli, e-posta ve yazilim durumu, saglam ve yararli müsteri destegi ve düsük maliyeti sunuyor. Sanal barindirma için olumsuz bir depolama alani ve trafik hacmi kisitlamalar sahip olmasidir.

Sürece sadece orta trafik beklediginiz sürece alan çok büyük miktarda ihtiyaci ve yok gibi, daha sonra paylasilan barindirma sirket için mükemmel bir seçenek olabilir.

Co-yer barindirma sadece size sunucu üzerinde kendi web ev sahipligi anlamina gelir, ancak bir web hosting yerde sunucu yerlestirin. Bu, kendi web sitesi ev sahipligi ama kendi sunucusu bilmenin güvenlik korunmaktadir istiyorum isteyenler için bir alternatiftir.

Bu tür olumsuz kendi ekipman tüm satin almak zorunda olmasidir, ve bu son derece pahali hale gelebilir. Bu depolama alani ve bant genisligi bol erisebilir, ancak sistem satin almak ve gidermek gerekir.

Bu ihtiyaçlariniza en sonunda sirket yardimci olacak uygun üç yukaridaki hizmetlerden birini seçerek, sirketinizin web sitesine geldiginde sag web barindirma hizmeti seçimi önemli olabilir.