tr web barindirma hizmetleri katlari e-posta sunuyoruz accounts_

Ingiltere bir web sitesi birden fazla e-posta hesabi kullanarak yararlanabilir. Birden fazla e-posta hesabi olan küçük isletmeler için bir avantaj degil, ekonomik ve is güvenilirlik ekler.

Bu sorgular farkli tipleri ile ele alinabilir bir e-ticaret çözümü, olarak kullanilabilir bireysel hesaplardir. Örnegin, bireysel e-posta hesaplari kaygilari, hesaplari bölümü vb giderme, genel bilgiler için olusturulabilir. Birçok Ingiltere web barindirma hizmetleri bir kullaniciya e-posta hesaplari bir dizi saglayacaktir.

E-posta hesaplari Ingiltere’de web hosting firmalari tarafindan desteklenebilir. Bu hesaplar tek tek e-posta mesajlarini bireysel müsterilerine gönderilmesine izin için kullanilabilir. Bu is de her bir faaliyet için ayri bir hesap alarak, yönetilen tutmak için genellikle çok daha kolaydir.

Bir web barindirma araciligiyla saglanan e-posta hesaplari çesitli biçimlerde üzerinden erisilebilir. Bir bilgisayar, bir web posta yazilim programi ya da bir mobil internet cihazi ulasilabilir. Internet erisimi olan her sey bir dizi bir site için saglayabilir e-posta kutularina ulasmak için kullanilabilir.

Bir web sitesi için ele alinabilir e-posta hesap sayisi web sitesinin büyüklügüne göre degisir. Daha fazla e-posta hesaplari daha fazla veri kullanilmak üzere gerektirir, bir sunucu üzerinde bu nedenle daha fazla alan kullanilacaktir. Bunu bir site alacak kaç e-posta hesaplari anlamaya daha kolay olacak sekilde kullanilmak üzere gidiyor alan miktarini göz önünde bulundurmalidir.

Hesap sayisi çok sayida degisebilir. Ingiltere’de özel sunucular isleyebilecegi en küçük bazi sitelerin 3-5 e-posta adresleri ile çalismak olanlardir. Büyük olanlar e-posta adresleri yüzlerce çalisabilirsiniz. Bu bir çalisabilirsiniz kaç adresleri hakkinda bilgi almak için Ingiltere’de bir web barindirma hizmeti ile kontrol etmek için yardimci olacaktir.

Bu Ingiltere’de web host içine bakarken bir bir web sitesi için sahip oldugu e-posta hesaplarina bakmak yardimci olacaktir. Barindiran bir web sitesi tarafindan ele alinabilir farkli e-posta hesaplari bir dizi sunabilir. Kullanilabilir e-posta hesabi sayisi bir müsteri bir Ingiliz web hosting sirketi ile olan site ve plan türüne göre degisir.