Sizin için dogru web barindirma bulmak için 4 ipucu

Yani nihayet Internet büyülü dünyasina isgal planladik. Hazir Tüm basliklar, toplanan tüm bilgi, tüm ayrintilari asagi kaleme aldi. Sirada ne var?

Bir sonraki önemli adim sitesi, Right One için Web Host bulgudur ..

Bir web barindirma internete bagli bir bilgisayarda web sitesi yer bir servis saglayicisidir. Bu daha sonra Internet web sitesine erismek için bir yol sörf insanlar verir.

Sirketinizin web sitesi için en iyi ev sahibi bulma isinizi online alarak en önemli adimlardan biridir. Sadece ev sahibi Internet üzerinde sirketinizin sitesi sürülmesinden sorumlu olacak, ayni zamanda orada tutmak ve potansiyel müsterilere uygun oldugu için sorumlu olacaktir.

Simdi, bize dogru web barindirma seçerken izlenecek adimlari bir göz atalim:

1. Siteniz için bir online plani olusturun. Ögeleri, ödeme yöntemleri ve sitenizin özellikleri satmak için gidiyoruz ne, sayi. Daha sonra sitenizin önümüzdeki alti ay içinde genisleme, gelecek yil ve önümüzdeki bes yil için olanaklarini belirlemek. Sizin muhtemel ev sahibi kisa liste önce bu faktörleri içine bak.

Disk Alani / Depolama Web sitenizin sayfalari, resimler, ve herhangi bir ek dosyalari için bir web-hosting plani tarafindan verilen alan miktarini ifade eder. Web sitenize ve boyutlari için kullanacaginiz dosyalarin toplam sayisi belirlerken dikkate al bunu. Video veya ses dosyalarini bir sürü bir web sitesi olusturmak planliyorsaniz, disk alani çok ihtiyaciniz olacak. Ev sahibi bu ihtiyaci karsilayabilir olup olmadigini kontrol edin.

ASP, PHP, Perl / CGI, JSP ve ColdFusion gibi Programlama Dilleri web fonksiyonu için popüler komut (yazilim) bir sürü olusturmak için kullanilir. Web barindirma sizin tarafinizdan kullanilan dili desteklediginden emin olun. Eger web sitesinden hizmet veya ürün satan planliyorsaniz Ayrica, seçtiginiz web hosting plani e-ticaret çözümü bir tür sunar emin olun.

2. Simdi tüm ihtiyaçlarinizi teslim oldugunu, ilk bes yanitlari almak. Sasirtici bir sekilde, ana birçok Eger belirlenen tarihe yanit vermez bir öneri için bir istek gönderin. Onlari görmezden ve en iyi bes almak ve almak yanitlari bakin.

3. Referanslar isteyin. Konak için kisa liste alin ve müsterilerine bazi isimleri için isteyin – daha sonra telefon almak ve ana müsterileri ne söyleyeceklerini görmek. Ev sahibi online sitesinde kullanilabilir hale getirmek de ne kadar iyi oldugunu sormak emin olun.

4. Müsteri hizmetleri test edin. Birak müsteri onlar size cevap ne kadar hizli görmek için bir e-posta destegi 2 am telefon ve çagri müsteri destek almak. Eger is iliskisi her türlü içine girmeden önce bu servis saglayici ile rahat hissetmek için ne yapmak.

Bu sizin isiniz için baska bir büyük satin alma yaklasim olacak sekilde yaklasim ise dogru Web barindirma seçimi daha kolaydir. Bu online girisim için basari ve basarisizlik arasindaki fark anlamina gelebilir.