sizin için dogru kontrol paneli sistemi bulma

Kontrol panelleri satin hemen hemen her web hosting paketi ile artik olmazsa olmazlardan. Bu seçtiginiz web hosting ne tür önemli degil, yine de bir kontrol paneli sistemi gerekir. Ancak, kontrol paneli tür sizin için en iyi oldugunu bilmek gerekir. Kullanmak nasil bilmiyorum birini seçin etmek size faydasiz olacaktir. Burada bunlardan faydalanabilir bazi yollari vardir.

Müsteri yönetimi – Size yönetmek ve ev sahibi tüm müsteri ve onlari da kendi hesaplarini korumak için izin yardimci olabilir.

Web yönetimi – en tüm kontrol panelleri web simdi tabanli, böylece tam olarak onlari kullanmak istiyorsaniz web tarayicisi kullanmaniz gerekir vardir. Yani, dünyanin herhangi bir yerde herhangi bir bilgisayardan kontrol panelini kullanmak gerekir.

Gezinmek kolay – Kontrol panelleri web hosting veya sunucu hesabi yönetirken size her seyi çok daha kolay. Eger bir kontrol paneli yoktu, o zaman saglayici barindirma insafina olacaktir. Sizin için seyleri degistirmek için ya da tüm kendi bir bütün sunucu yönetmek mümkün olurdu onlara güvenmek gerekir.

Yani, akilda bu avantajlari ile, kontrol panelleri orada ne oldugunu bilmek gerekir.

cPanel – Bu web hosting saglayicilari için çok popüler bir seçim yapmak, Linux isletim sistemlerinde çalisir. Saglayicilari Linux barindirma hizmetleri paylasmak için kullanabilirsiniz.

Plesk – Uygun, Plesk Windows ve Liunux sunucular üzerinde çalisir. Bu Windows için hosting en güvenilir web. Ragmen, daha sonra cPanel daha pahali oldugu için bazi Plesk uzak kalmak, ancak kalite birinci sinif.

LXADMIN – HyperVM VPS kullanarak bu saglayicilar için varsayilan olarak LXADMIN kullanin. Bu yüzden VPS sunucular için kullanilabilir.
Bunlar esas olarak yukarida belirtilen ana olanlari kullanarak, kontrol panelleri kombinasyonlari çesitli sunacak disari isletmeler barindirma saglayicilari tarafindan sunulan ana kontrol panelleri ve web bir yeri vardir. Sadece ihtiyaçlariniz için dogru kontrol paneli için gerekli arastirmalari yapmak istediginizden emin olun.