Sitenizin güvenli olmasini saglamak için yollar

Internet faaliyetlerinde artis ile, spam ya da hack saldirisina web sitelerinin riski de artmistir. Web sitenizin tüm yollarla güvenli oldugundan emin olun. Bu nedenle, bu tür saldirilara web sitenize kurtarmak için, güvenli bir web sitesi kurmak gerekir.

Hacking dolayisiyla bugün ve web siteleri tarafindan karsi karsiya olan saldirinin çirkin biçimi olarak tanik olmustur, bu web sitesi is mali islemlerin bir dizi içeren özellikle bilgisayar korsanlari, e-ticaret web siteleri korunmalidir sadece zorunludur daha fazla hale gelmistir. e-ticaret siteleri gibi web sitelerinde güvenlik protokolü bosluklar için uyanik her zaman hacker dikkatini, aramaktan daha büyük riskler yüz egilimindedir. Hatta müsterilerin özel mali detaylari banka hesap numarasi ve kredi karti bilgileri de dahil olmak üzere bu sahtekarlardan ya da hackerlar, disari sizdirilmis zaman para kaybetme riski vardir.

Bu güvensizlik nedeniyle pazarda marka degerini ve güven kaybetmemek istiyorsaniz bu web sitesi ve müsteri veritabani koruyabilirsiniz bir web sitesi ve tespit olusturmadan önce bir web hosting plani seçtiginizde, ayrintili bir arastirma yapmaniz gerekir. Paylasilan Web Hosting sik Dedicated Web Hosting Hizmetleri nispeten biraz pahali olsa da, uygun fiyatta için kullanilan ancak web sitesi ve müsterilerine en iyi güvenlik saglar vardir. Ayrica, ayni zamanda paylasilan web hosting kullaniyorsaniz her ihtimale karsi, güvenli bir sunucu gerekir, bu web sitesi trafigini güvenli ve özel olmasini saglamak için ek güvenlik araçlari seçebilirler. Güvenlik gibi isletim sistemi, sunucu vakif ve benzeri, Microsoft’tan otomatik güncellemeleri alir gerekli güvenlik özellikleri ile monte edilebilir olarak ölçer. Ayrica, web sitenizin bir giris alir zaman, bunu hack egilimli olmadigini güvenilirligi için karsilastirmak gerekir. Hackerlar girisleri içine komut takarak herhangi bir sekilde araciligiyla sistem girerek deneyebilirsiniz.