site istatistikleri sunan bir web barindirma seçimi

Bir Web hosting Isveç saglayici seçimi düsünüyorsaniz, size ana karsilastirmak ve en iyi ihtiyaçlarini karsilayan bir seçim böylece ihtiyaç özelliklerini belirlemek gerekir. Bir dizi seçerken göz önünde bulundurmaniz gereken bir sey, sizin site istatistikleri görüntülemek için izin olup olmadigidir. Web sitesi istatistikleri sitenize degisiklikleri planlamak ve sitenizin ne kadar iyi performans belirlemek için yardimci çok degerli olabilir. Bunlar sadece kendi hosting paketlerinde site istatistikleri sunan bir barindirma seçerken düsünmelisiniz nedenlerinden bazilaridir.

ziyaretçi trafigi

Sitenize istatistiklerine erisim olmasi, sitenize ziyaretçi sayisini izleyebilirsiniz anlamina gelir. Çabalari amorti olup olmadigini gördügünüz gibi size, arama motorlari için sitenizi optimize, bu çok yararli olabilir. Birçok Web istatistikleri arayüzleri egilimleri belirlemek için izin, her gün ve her ay sitenize ziyaretçi sayisi görmenizi saglar. Eger daha fazla kisi haftanin her geçen gün daha Çarsamba günü sitenizi ziyaret fark Örnegin,, ziyaretçilerinizin Çarsamba sabahlari onlar için hazir yeni içerige sahip böylece Sali aksamlari siteye yeni içerik ekleyerek baslayabilirsiniz.

en ziyaret edilen sayfalar

Web hosting Isveç saglayici site istatistikleri erisim sunuyorsa, hangi sitenizin sayfalarinda en popüler ögrenebilirsiniz. Site istatistikleri arayüzleri tek tek sayfalari her gün ve her ay olsun kaç ziyaret gösterecegim. En çok ziyaret edilen sayfalari belirlenmesi Eger ziyaretçiler ilgi ne oldugunu belirlemek ve insanlarin sitenizi ziyaret devam böylece bunun fazla saglamak için saglayacaktir. Eger en popüler sayfalari bir konu üzerinde konsantre belirlemek Örnegin, siz okuyucu çekmek için sitenize bu konuda makaleler, raporlar ve blog yazilarini ekleyebilirsiniz.

tarayici ve isletim sistemi veri

Birçok program tarayicilari ve isletim sistemleri sitenizi ziyaret etmek için kullanmak ne oldugunu görmek için izin verir. Sitenizde degisiklik yapmak istenebilir Bu önemlidir, çünkü daha tarayicilari ile uyumlu olacak sekilde. Eger sayfalarini ziyaret Opera veya Firefox kullanicilari bir dizi fark ederseniz, bu tarayicilarda görülebilir emin olmak için sitenizi test edebilirsiniz.

vadeli veri arama

Web ev sahibi size site istatistikleri erismek için izin veriyorsa, arama terimleri sayfalariniza insanlarin önde gelen belirlemek mümkün olabilir. Bu daha iyi sitenizi ziyaret insanlar Web üzerinde için ürün ve hizmetleri hedef isteyen insanlar böylece arama motorlari için sitenizi optimize etmek için yardimci olabilir. Açisindan sitenizi bulmak için kullandiginiz anlama da onlar gelmis kez okuyucularina hitap edecek içerik eklemek yardimci olabilir. Bu yeni ziyaretçi çekmek ve ziyaret ettikleri bir kez daha uzun süre sitenizde onlari tutmaya yardimci olabilir.