sharepoint 2010 hazirlamak için yapabileceginiz sharepoint 2.010 barindirma en iyi 5 sey

Asagida bu makalede, sadece SharePoint 2010 ile ilgili haber vermek. Size yardimci olmak için MOSS Hosting, ASPHostPortal hazir hakkinda arama yaparsaniz. ASPHostPortal kisminda, MOSS siteleri için sadece $ 24.00/month baslayabilirsiniz. Size uygun fiyat ile en iyi hizmeti alirsiniz garanti.

Microsoft, amiral gemisi isbirligi ve belge yönetim araci, SharePoint Server 2010 en son sürümü rollout için hazirlanirken önemli heyecan BT toplumda insa ediyor. Pek çok kurulus zaten dagitilmis veya güncel sürümü, Microsoft Office SharePoint Server 2007 dagitma sürecinde, ancak yakin gelecekte SharePoint 2010 çevreleri yükseltmek için hazirlanan saglamak istiyorsunuz.

SharePoint 2010 tüm ayrintilari kamuya açik olsa da, Microsoft nihai bir yükseltme hazirlanmak için SharePoint mimarlar tarafindan kullanilabilecek bazi önemli bilgileri yayimladi. Bu bilgiler, bu belgede bes adim halinde organize, bir kurulusun yazilim yayin döngüsünden daha önce bilinçli kararlar vermenize yardimci olabilir.

Adim 1: 64bit mimarisi için plani

Bir süredir, Microsoft SharePoint bu sonraki sürümü sadece 64-bit sürümü olarak çalisir bilinmektedir yapti. Geçis web parçalar veya SharePoint 2010 için özel bilesenleri için daha kolay hale getirmek için olarak geçisi kolaylastirmak için, daha sonra son derece çok, 64-bit donanim ve yazilim herhangi bir yeni SharePoint 2007 sunucularina dagitmak için tavsiye edilir.

SharePoint 2010 sadece Windows Server 2008 x64 veya Windows Server 2008 R2 x64 üzerinde çalisacak bu yana, özellikle Internet Information içinde, yönetim degisiklikleri için yöneticilerin hazirlamak için, daha sonra bu isletim birinde yeni bir SharePoint sunuculari dagitma dikkate almak iyi bir fikir Services (IIS) 7.0/7.5.

Adim 2: yükseltme müsteri

Bir istemci destegi açisindan bir çok önemli bir degisiklik oldugunu SharePoint Server 2010 IE7 önceki Internet Explorer’in herhangi bir sürümü DESTEKLEMEZ olacaktir. Bu birçok kurulus su anda son derece yaygindir IE6, içerir.

Yeni tarayicilarda geçis istemci makineleri ve tren çalisanlari için zaman önemli miktarda alabilir çünkü, oldukça erken bu süreci baslatmak için tavsiye edilir. Microsoft ayrica bir tarayici olarak Mozilla Firefox 3.x destekler ve Safari tarayicilari ile destek gelistirdi unutmayin.

Tarayici degisiklikleri ile birlikte, SharePoint 2010 için bir yükseltme, Office 2007 gibi daha iyi SharePoint destek, sahip sürümlerine müsteri Office sürümleri yükseltmek için iyi bir zaman olabilir. Office 2010 SharePoint 2010 ile en eksiksiz entegrasyon sunar, ancak SharePoint 2010 ile ayni süre yilina kadar serbest olmayacak.

Microsoft System Center Configuration Manager 2007 R2 olarak yazilim dagitim araçlari SharePoint 2010 için bir göç önceden bir Office istemci yükseltme ile yardimci olabilir.

Adim 3: sharepoint 2.007 sp2 yükseltme

SharePoint 2010 için varolan bir SharePoint 2007 ortaminda göç için bir ön kosul islevsellik iyilestirmeler, düzeltmeler ve içerir (eger varsa.) Service Pack 2, Windows SharePoint Services (WSS) ve Microsoft Office SharePoint Server 2007 (MOSS 2007) için SP2 uygulanmasidir çiftlik SharePoint 2010 için yükseltme hazir kontrol izin STSADM komut satiri araci için uzantilari.

SP2’yi yüklemeden, tüm çiftlik üyeleri yüklemek için emin olun. Ayrica kritik bir SharePoint lisans düzeltme içerir 29 Temmuz 2009 sonrasinda yayimlanan WSS ve MOSS 2007 SP2 güncellenmis sürümleri, indirdiginiz emin olun.

Adim 4: preupgradecheck araci çalistirmak ve sorunlari azaltmak

Bir SharePoint 2010 geçis için hazirlik hizmetinizdedir en yararli araç gerçekten SharePoint çiftlikleri bulunan komut satiri STSADM araci sadece bir uzantisidir ‘PreUpgradeCheck’ aracidir.

Kosu ‘STSADM-o preupgradecheck’ den ‘\ Program Files \ Common Files \ Microsoft Shared \ Web Sunucu extensions \ 12 \ bin’ bir SharePoint sunucusunda dizin çiftlik bir SharePoint 2010 geçis için hazir olup olmadigini dogrular bir dizi kontrole çalisir .

Ön dogrulanir, özellestirmeleri incelenmis, ve bu araç çalistirirken iyilestirme adimlari listelenmistir. Bu araç ayni zamanda olarak yapilandirilmis üretimde çalisan karsi herhangi bir endise önlemek için SharePoint veritabanlari karsi ‘salt okunur’. STSADM için bu uzatma SP2 yükselttikten sonra kullanilabilir unutmayin.

5 adim: rearchitect firsati

Son olarak, SharePoint 2010 için bir göç söz konusu oldugunda, çiftlik topoloji geçerli SharePoint En Iyi Uygulamalar uygun mimariyi yeniden düsünün. Bu test ve gelistirme ortamlari saglamak için birden fazla çiftlikleri dagitma anlamina gelebilir, bu, Windows Server 2008 R2 Hyper-V gibi sanal sunucu altyapisi üzerinde dagitma SharePoint anlamina gelebilir, ya da yüksek kullanilabilirlik saglamak için birden çok SharePoint sunuculari dagitma anlamina gelebilir. Diger bir deyisle, daha iyi kurulusunuzun ihtiyaçlarina uygun ortaminiz ince ayar için göç sagladigi firsati.
SharePoint 2010 göç ??planliyor Organizasyonlar önceden yükseltme için plan baslayarak geçis islemi kolaylastirabilirsiniz. Yukarida özetlenen adimlari Sahne göç süreci basitlestirmek ve önceden herhangi bir barikatlar belirlemenize yardimci olabilir.

Eger ASPHostPortal.com güvenmelidir nedenleri

Her saglayici onlar destek, çalisma süresi, uzmanlik, teminat, vs, tedavi nasil söyleyecektir. Yakin bir göz atin. Ne onlar gerçekten sunuyoruz ASPHostPortal ne yakin bir sey degildir. Bu saygi ve dünya çapinda bir web hosting is beklediginiz nezaket ve hizmet saglanacaktir.

Sen yüksek egitimli, yetenekli, profesyonel teknik destek insanlar hazir, istekli ve 24 saat yardim etmek isteyen olacak. Hesap sunucular web hosting iki uyari noktalari, her dakika, 24 saat, haftada 7 gün, yilda 365 gün ile, üç izleme noktalarindan izlenir. Asagidaki bizimle barindirma zaman bulabilirsiniz diger katma faydalari listesi vardir:

– Dell donanim
Dell donanim tam olarak test edilmis ve Dell ve diger önde gelen isletim sistemi ve uygulama saglayicilari tarafindan onaylanmistir kümelenmis çözümleri ile günün her saati çalisan kritik kurumsal uygulamalar tutmak için tasarlanmistir.
– Geri kazanim sistemleri
Kurtarma kolay ve tamamen yönetilen yedekleme hizmeti ile sorunsuz olur. Bu verilerin düzgün yedeklenir emin olmak için sunucu izlemek ve geri kazanilabilir böylece zamani geldiginde, kolayca tamir veya verilerinizi kurtarabilirsiniz.
– Kontrol paneli
Biz en kapsamli müsteri kontrol panelleri biri saglar. Maksimum kontrol ve kullanim kolayligi saglayan, bizim Kontrol Paneli ASPHostPortal hesabiniz için merkezi yönetim noktasi olarak hizmet vermektedir. Eger web barindirma hesabi üzerinde dogrudan kontrolü verecek esnek, güçlü bir hosting kontrol paneli kullanacagiz. Bizim kontrol paneli ve sistem yapilandirma tam otomatik ve bu ayarlar otomatik olarak ve aninda yapilandirilir anlamina gelir.
– Teknoloji mükemmel Uzmanlik
Böyle bir indirimli fiyata büyük bir güç miktari, esneklik ve sadeligi ile saglayabilir nedeni bizim is içinde inanilmaz verimliligi kaynaklanmaktadir. Biz sadece yillardir birçok müsteri için hosting saglayan edilmemis, biz de her faaliyetlerimizin yönü, sistemleri, yöntemleri, strateji, yönetim ve ekipleri, arastirma, gelistirme ve yenilikler olmustur. Faaliyetlerimiz bizim çalisma ve faaliyetlerinin ince ayar her yönü ile binlerce sistem, gerçek zamanli olarak operasyonel ve yönetim ölçümleri, gözden sürekli bir iyilestirme programi dayanmaktadir. Biz sürekli egitmek ve bizim takim tüm insanlar yeniden egitmek. Biz daha fazla bilgi arayisi içinde internet, arastirma anlamak ve kesfetmek için zaman, mekan, ve ilham ile takim halinde tüm insanlar saglar. Biz mümkün olan en düsük fiyat için en iyi hosting hizmeti size sunarken bunu.
– Veri merkezi
ASPHostPortal modüler Tier-3 veri merkezi özellikle tamamen ödün performans ve güvenlik adanmis dünya standartlarinda bir web hosting tesis olarak tasarlanmistir
– Izleme hizmetleri
Yani sira donanim arizalari – sunucu bizim aga bagli andan itibaren bu baglanti, disk, bellek ve CPU kullanimi için izlenir. Kritik hale gelmeden Mühendislerimiz olasi sorunlari için uyarilir.
– Ag
ASPHostPortal baska bir hosting sirketi gibi agini tasarlandi etti. Basarisizlik tek bir noktasi ile gigabit hizlari için ag altyapisi ölçekler her yönüyle.
– Güvenlik
Ag güvenligi ve sunucu güvenlik ASPHostPortal en önemli önceliktir. Bizim ag veya sunucu etkilenir önce tespit edildiginde biz sorunu gidermek böylece bizim güvenlik ekibi sürekli olagandisi veya süpheli davranislar için ag tüm izlemektedir.
– Destek hizmetleri
Mühendisler personel ag altyapisini yönetmek ve müsterilerimizin kritik siteleri ve hizmetleri ev sahipligi top-of-the-line sunuculari denetlemek için veri merkezi günde 24 saat, haftada 7 gün, yilda 365 gün.