phpcow artilarini ve eksilerini

PHPCow PHP dili tarafindan en çok kullanilan açik kaynak kodlu bir yönetim sistemidir. Özellikle çevrimiçi gazete, haber portallari ve çevrimiçi dergi olusturmak isteyenler için kullanilir. Onlar çok basit kullanimi yapan bir sürükle ve birak özelligi ile zengin içerik yönetmek ve tasarlamak mümkün olacak söz veriyorum. PHPCow kullanirken PHP, CSS, XML veya herhangi bir deneyim gerekmez.
Çünkü sahip oldugu birçok özellik rekabet söz konusu oldugunda oldukça well yok. PHPCow ile gelen artilarini ve eksilerini olarak listelenir. PHPCow hakkinda her seyi kapsayan burada mümkün, ama burada sopa en iyi özellikleri sunlardir olmaz:
yanlisi
1. PHPCow ile, hissi ile kontrol ve çünkü sablon motoru istediginiz bak. Bu mümkün hayal gücünüzü kullanmayi kolaylastirir ya da sadece önceden yapilmis ve ücretsiz birçok sablon seçim olabilir.
2. Bu ekleri görüntü, slayt gösterileri, ve daha bir çok kullanarak makaleler özellestirmek için çok kolaydir. Bu dahili var ve kullanimi kolay hale getiren bir WYSIWYG editörü vardir. Microsoft Word kullanmayi biliyorsaniz, HTML editörü kullanimi kolay olacak.
3. Bir içerik sendikasyon ile siralamasi artirabilir. Kontrol panelinde kolay bir tiklama ile, Atom ve RSS olusturabilirsiniz. PHPCow hemen sendikasyon açidan her seyi kapsar.
4. Tüketiciler dinamik menüler degistirebilirsiniz. Dikey düzenleyebilirsiniz, yatay, menüler bölünmüs, ya da yeterince kolay yeniden. Hatta yerine bütün bir site daha tek sayfalarda onlari görüntülemek için izin verir kismen farkli biçimlerde yapilan menüler, yapabilirsiniz.

PHPCow sundugu birçok özellik vardir. Ben, program oldugunu görebilirsiniz büyük con, en azindan, 100 dolar maliyeti ve en CMS orada var gibi ücretsiz bir CMS olmadigidir. Bunu yapmak için iddia ve kullanimi kolaydir ve ragmen açik kaynak rakipler çok daha biraz daha yetenekli oldugu her seyi yapar.