phpbb forum kurmak seçmek için nasil

PhpBB internette en popüler açik kaynak forum yazilimi ve herkes indirip kullanabilirsiniz. Kullanimi daha az ücret oldugu ve dolu web master çevrimiçi topluluklar çalistirmak için bu yazilimi kullanmak ister. Açikçasi bu yazilim web barindirma hizmeti saglayicisi ile sorunsuz bir sekilde çalisir saglamak için kabul. Iste PhpBB için bir accordant ev sahibi kabul etmek nasil.

Linux hosting. Yazilim PHP muhasebe oldugundan, Linux hosting kabul en iyisidir. Windows sunuculari hem de PHP çalistirabilirsiniz, ancak bazi özellikler bu mod yeniden yazma gibi bir Windows platformunda çalistirmayin. Mod yeniden yazma arama motoru optimizasyonu amaçlar için önemlidir. Cpanel kontrol paneli. Çogu Linux sunucular daha az ücret Cpanel yönetici kontrol paneli görünür. Eger kontrol paneli erisebilirsiniz sonra, PhpBB komut giris ve yükleyebilirsiniz. Cpanel de Fantastico ile birlikte gelir. Bu avantajli özelligi birkaç dakika içinde foruma yüklemek için yardimci olabilir. Bu, danismani tesvik ve tüm yükleme islemi size yardimci kurulum sihirbazi, kullanimi basit sunuyor.

Disk alani ve bant genisligi herhangi bir hosting paketi seçmeden önce dikkate almak gerekir bu faktör vardir. Biz hosting sektöründe bu nedenle, bugün gerçek rekabet günümüzde bildigi gibi sizin kadar önce oldugu gibi düsük disk alani ve bant genisligi maliyetini görebilirsiniz. Hatta hosting altinda güvenilir hizmeti saglayacak web barindirma sürü bulabilirsiniz. Bu planlari statik web sitesi çalistirmak Genellikle eger, herhangi bir sorun meydana gelmez. Eger hirs bir forum çalistirmak için Ancak, Web Sitesi sonunda domuz çok fazla kaynak sona erebilir.

Bir Forum çalisan gerçek sorun forumda popülaritesi hizla genisletir eger, sunucuya baglanan çok belirli kullanicilara olacak olmasidir. Bu sunucusuna gönderilen istek miktari ani artis olacagi anlamina gelir. Bazen bu sunucu geçici olarak yavaslamasina neden olabilir. Ayni konuda bol kez olusursa, ayni paylasilan sunucu ek kullanicilari sikayet baslayabilir. Sonuç olarak, hesap barindirma konum geçici olarak askiya alinabilir. Bu nedenle her zaman emin olun bu tesadüf önlemek için, Web Sitesi gerçek gereksinimleri nelerdir? Ve forum web trafigi ve popülerlik kazanmak zaman, daha iyi sonuçlar için daha istikrarli bir web barindirma ortami açmak için daha iyi olacaktir.