php-nuke — ne profesyonel web-hosts elinde güçlü bir araç yapar

Üst dereceli web barindirma hizmeti saglayicisi bir müsteri olarak kurtulus tahrik bir performans odakli, görev için kullanilan teknolojilerin araliginin net bir resim verilir o görür. Ve gibi biz isinizi genisletin ve kar uçmak yardimci olacak tüm bu güçlü özellikleri ile web sitenize güçlendirecek sizi bilgilendirmek için gurur duyuyoruz. Biz bir nokta güçlü bir web hosting araçlari (yazilim destegi kenar portali kesim bir dizi okuma) bir dizi çok kendimizi kol yapmak olmasi.

Etkin bir web barindirma ile çalisan en iyi avantaji nedir biliyor musunuz?
Eh, onlar size fare tusunu sadece birkaç tiklama ile web üzerinde tam denetime sahip saglayan web kontrol paneli kullanimi kolay size. Ve kontrol bir yönü bu etkilesim komut, içerik gelistirme komut ve benzeri gibi komut farkli kolay erisim.

Simdiye kadar interaktif, içerigi zengin online topluluk PHP-Nuke gibi kesici kenar yazilimi yardima ihtiyaci, söz konusu olacak olup yönetmek ve dinamik bir içerik odakli yerinde destek için sadece kullanir. Aslinda biz size en iyi hizmeti vermek için onsuz yapamam! Neden? En açiklayayim.

Bir web barindirma kendi web-hosting operasyonlarinda güçlü bir araç içine Dön döner nasil?

• Öncelikle, Dön kullanicilarin sistemlerine içerigi dagitmak için otomatik bir web sitesi desteklemek için kullanilir. Kullanici tarafinda, her kullanici onun / onu haberler ve görüsler katilabilir.

• Bir kez kullanicilar öyküleri düzenlemek ya da silmek için seçenekler, Dön var desteklenmektedir. Editör yorumlar silmek için seçenegi vardir.

• Eger web online topluluk daha görünür kilmak istiyorsaniz, Dön bu Anketlerde Yorumlar seçenegi yoluyla mümkün kilar. Ayrica inceleme sistemi ve PHP BB forumlari destekler.

• Bir Dön için Ingilizce disinda bir dilde bir web sitesi düsünüyorsaniz olursa olsun, çok dilli içerik yönetimi destekler; Nitekim olarak yazilim 33 dilde ve 9 veritabani sunuculari ve Yahoo gibi Web dizini destekler.

• Eger görünümünü üzerinde çalismak ve web sitesinin hissetmek istiyorsaniz, Dön tema yöneticisi özellestirme size yardimci olmak için vardir.

Içerik yönetim ötesinde
Eger siradan bir web barindirma güvenen ve sektöründe bir üst çentik ise arasindaki fark nedir biliyor musunuz?

Eski sadece kendi sunucusunda bir bosluk saglayarak ellerini yikamak olsa, ikinci bir büyük bilgilendirici portal ile ilgili tüm yönleriyle ilgilenir.

Bu nedenle, Dön gibi bu yazilim üçüncü taraflardan gelistirilen modüller daha fazla sayida kurulumu için etkili web host elinde araçlari olur. Bu nedenle bu gibi internet is diger alanlarda yönetmek için web barindirma elinde alet olur:
• Intranet is
• E-ticaret sistemleri ve online sirketlerin
• Kurumsal portallar
• Kamu kurumlari
• Haber ajanslari
• E-ögrenme sistemleri

Bir web barindirma Dön gibi bu tür çok yönlü yazilim ile yetkilidir zaman, sektöründe sadece en iyi sonucu bekleyebilirsiniz. Eger yakin gelecekte is bekliyor akini için hazirlaniyor mesgul iken PHP Nuke portal yönetimi baska seyler yapalim.