ortak web hosting hatalari bulmak için nasil

Bir web barindirma hizmeti için kayit olmadan önce, sik sik çok daha sonra web hosting bulunabilir ama gerçeklestirilmektedir bazi seyleri düsünmek gerekir. Web siteleri genellikle arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motorlari üzerinden daha fazla ziyaretçi kazanmak hangi araciligiyla araçlari içine girerler. Ancak, bu kolayca anahtar arama motorlari tarafindan dizine onu engelleyen sitelere ziyaretçiler için herhangi bir büyük dönüs off önlemek için, içine bakti gereken yapmak egilimindedir birkaç ortak web hosting hatalar vardir.

Web Sitesi Tasarimi – Diyorlar ki, ilk izlenim her zaman en son izlenim. Web siteniz çok iyi bir içerige sahip olabilir, ama bir görünüm de önemli bir oynar. Web sitenizin arka plan rengini veya metin açisindan düzensiz bir sekilde karsidan karsiya yerlestirilmis ise, sadece ziyaretçilerine kötü bir mesaj itecektir.

Sayfa / Hata 404 Bulunamadi – web sitenize her zaman sunucuya iyi baglantili ve yukari ve her zaman çalisiyor oldugundan emin olun. Web link baska bir yere tasinmis veya yanlis yazdiginiz URL vardir web sitesi, görüntülenen bu hata iletisi, genellikle çok can sikici olur. Acil durumlarda, web sitesi sahiplerinin belki ziyaretçiler için bir site haritasi veya baska bir arama sayfasinda gerekli bilgileri aramak için baglanti yönlendirebilirsiniz.

Sunucu Bulunamadi – Bu hata iletisi, güvenilmez web barindirma hizmeti kullanirken genellikle olusur ve hatta bir is web sitesi için para mal olabilir. Hizmetleri seçerken, web sahipleri çalisma süresi kapasitesi bakmak gerekir.

Sigara Arama Motoru dostu URL’ler – Arama motoru dostu URL her zaman ziyaretçiler amaciyla yeniden ziyaret için ezberlemek ya da hatirlamak için daha kolaydir. URL hedeflenen anahtar kelimeler de arama motoru siralamasinda yardimci olur.

Arama Kutusu – web sitenizde bir arama kutusu olmasi oldukça önemlidir. Bu sitede bir sey bulmak mümkün degildir ziyaretçiler, genellikle kullanabilirsiniz. Eger bir hesabiniz yoksa, hatta birçok ziyaretçi baska bir site için bakmak neden olabilir.

Flas – yavas Internet baglantisi olan ziyaretçilere sorunlara neden olabilir ve bu nedenle düzgün web görüntüleyemezsiniz gibi, mümkün oldugu kadar sitenizde daha az flas var çalisin, ya da sonunda baska bir web sitesine geçis yapabilirsiniz.

Pop-up reklamlar – bu birçok kisi için büyük bir dönüs kapali olabilir gibi, pop-up reklam içine simartmak etmeyin.

Alan Adi – Web sitenizin alan adi akilda kalici ve hatirlamak anlamli olmalidir. Onlar çogu kez kafa karistirici egilimi olarak Uzun isimler kullanmaktan kaçinin.