Online cm sistemleri – etkilesimli web içerigi olusturmak ve yönetmek için bir alternatif

Hizla degisen dünya ile, bilgi bollugu, statik içerik sadece ziyaretçilere ve müsterilere yararli degildir gibi tüm web siteleri sürekli güncellemeleri gerekmektedir artik ortak bir bilgidir.

Around-dört saat Web siteleri, teknoloji ve içerik yönetimi gereksinimlerini ve bilgi dagitilacak gereken hizini arasinda sürekli bir savas revizyonlar kolayca büyük organizasyon için büyük bir sorun haline, ve küçük ve orta ölçekli kuruluslar için gerçek bir yük olabilir ve kar amaci gütmeyen her türlü gerçek gösteri tipa gibi.
Bu nedenle bir online CMS sistemi veya bir hizmet degil, olarak size sunulan bir içerik yönetim sistemi olan bir ürün her gün web sitenizin içerigi yönetmek için bir daimi ihtiyaç sorunun çözümüne çözümü ve yapilacak ihtiyaç olabilir gibi Basit, kullanimi kolay ve uygun fiyatli yazilim araci ile.

Onlar herhangi bir kurulum gerektirmez çünkü, uygulanmasi zor bakimi zor ve tedarik pahali ve egitim pahali oldugu bilinen daha geleneksel içerik yönetimi Sistemleri aksine, yeni online CMS sistemleri, uygulanmasi kolay oldugu bilinmektedir evinizi. Ayrica kullanilacak ve bunlari kullanmak gibi en önemlisi bu sistemler için ödüyoruz az veya hiç egitim gerektirir: Istediginiz daha fazla islevsellik, daha pahali hizmet olacak ve genel bu yazilim hizmetleri maliyetinin bir kismini gelecek geleneksel sistemlerin, ihale asamasinda ama daha da önemlisi hizmet yasam döngüsü tüm boyunca sadece.

Web içerik yönetim sistemleri, düzenleme yönetimi ve içerik yayinlama, olusturmada etkili olsa da, genellikle elde etmek için pahali ve kendi daha maliyetlidir. Bu nedenle de orta ölçekli kuruluslar, küçük organizasyonlar, söyle dursun BT makul bir maliyetle profesyonel yardim çok az veya hiç erisimi kar amaci gütmeyen kuruluslar için uygun degildir. Ayrica bu ürünler bir veri merkezinde kurulu kendi sunuculari veya sunuculari üzerinde çalisan gerçegi size kaynak gerekir gibi, isi daha da zor hale getirdigini kendi veya barindirilan sunucular üzerinde bir web sitesi çalisan yetkinlik. Bir yazilim ürünü çalisan ve üst üzerinde yönetmek için bir donanim platformu olan tek gerçegi, her zaman ciddi bir maliyetle geliyor.

Hizmet düzeyleri her zaman çevrimiçi CMS sistemleri ile garanti Oysa, geleneksel CMS sistemleri ile genellikle mevcut olmayan ve bu çok sik IT departmani veya IT saticilari ve is sahipleri arasinda ciddi tartismalar bir nedenidir.
Ama küçük veya büyük kuruluslar, bir çok çevrimiçi CMS sistemi veya bir hizmet olarak satilan CMS sistemleri içine bakmak için istekli neden ana nedeni tüm web içerik ve web iletisim mülkiyeti ve tüm web islevselligini genisletmek belirli bir için bir gerçektir isletme sahipleri ya da pazarlama departmani ile oturur. Eger is veya organizasyon için ya da bir bülten yayimlama eger bir brosür yapiyorsaniz, sizin için bu yapmak için yazici soracagim degildir. Degil IT departmani web içerik veya web iletisimi sürücü olacaktir, ama is veya kurulusun çekirdek bu sürücü olacaktir: Ayni bir web sitesi için geçerlidir.

Bu nedenle web iletisim sürücü herhangi bir araç temel gereksinimleri olmalidir: ölçeklenebilir bir teknolojidir, benim web sitesinin tüm içerik ögelerini yönetmek kolaydir, kullanici tarafindan olusturulan içerik yönetmek kolaydir, ben kolayca benim tasarimi degistirebilirsiniz diger bir deyisle web sitesi Ben yazilim gelistirme ve donanim yapilandirmasina ziyade, tasarim ve içerik tüm dikkatimi odaklanabilirsiniz.

Bir hizmet olarak satilan Online CMS sistemleri veya CMS sistemleri arzulari ve web sitesinin tüm tasarim ve içerik kendi ve yönetmek isteyen küçük veya büyük herhangi bir kurum, ihtiyaçlari için mükemmel bir yanit veriyor. Hizmetini yüklemek için bir sey, yönetmek için hiçbir donanim ve korumak için hiçbir altyapi olmadan Internet üzerinden teslim edilir. Geleneksel yazilim aksine tüketicilerin, ürünü satin islevselligini saglamak ve üçüncü taraf saticilar araciligiyla korumak için önemli bir miktar ödeme gerektiren, bir hizmet olarak satilan yazilim herhangi bir gizli maliyet veya sürprizler olmadan ve Web sitesi sürdürmenin seffaf bir yol saglar diger bir bilgisayara sihirbaz olmak gerek daha sonra bir tarayici üzerinden Internet erisimi için güçlü olmak.

Bir müsteri olarak, sadece korumak ve satici için yazilim yükseltme, bir aylik, üç aylik veya yillik bazda sabit bir abonelik ücreti ödemek ve yönetme görevi birakin. Bayiler tamamen yapilandirmis oldugunuz çevreye yapilandirilmis çalisan bir uygulama garanti. Genellikle bir Hizmet Seviyesi anlasmasi yararina olacak ve genellikle web satici tarafindan yedeklenir ve size uygunsuz web sitenizin bazi unsurlari silinmis durumda web sitenizin geri yüklemek için imkani olacaktir.
Herhangi bir donanim yüklemek için satin almak ya da yazilim ile, bir hizmet olarak teslim CMS kadar olacak ve hizli bir sekilde çalisiyor. Bir Internet baglantisi sadece kullanarak herhangi bir yerden bir Web sitesinde içerik katkida bulunmak ve güncellemek için bir is kullanici veya herhangi bir kullanici izin vererek daha yüksek verimlilik artisi saglayabilir. Ve tüm farkli kullanici haklari ve farkli yönetim haklara sahip birden fazla kisi tarafindan yönetilebilir. Ve hepsi sizin için ortama entegre etmek gerekir ki internette, en son gelismelerden yararlanmak için kadar disli web sitesi yönetmek ve görüntülemek için bir yazilim araci gerekir giderek büyüyen olarak, ama bu kullanici olusturulan içerik.