nihai güvenlik için tr Colocation barindirma

Web sirket ya da zaman zaman hosting en iyi ve en güvenli tip istediginiz olacak gelir için sitelerin bir ag bagimli bir webmaster için çok önemlidir zaman. Bu emniyet ve güvenlik açisindan digerlerinden daha bazi sunan hosting seçimi söz konusu birkaç farkli seçenek vardir. Bütçeniz, uzmanlik ve güvenlik gerekli düzeyi seçmek isteyeceksiniz hosting ne tür belirleyecektir. Bu makale barindirma tür için uygun ne karar vermeden önce size ihtiyaciniz olan tüm bilgileri saglar.

Mevcut en güvenli ve en güvenli hosting Colocation olduguna süphe yoktur. Bir webmaster veya sirket kendi sunucu sahibi olacak ama ortak veya paylasilan veri merkezinde yer var. Bir veri merkezi bir yer kiralamak mümkün olan büyük bir tasarruf yapilir saglar böylece kurmak oldukça maliyetlidir. Veri merkezleri ek BT ??altyapisi, elektrik, klima ihtiyaç ve bir ag ve bant genisligi maliyetlerini ev sahibi hem de bir veri merkezi ile ilgili bakim maliyetleri vardir. Fiziksel bir veri merkezinde yerlestirilen bir sunucu sahibi olmak yakin para için güvenlik ve deger açisindan en sunmaktadir. Baska hiç kimse sunucuya erisim var, ama veri merkezine düzenli sitesi kontroller yapilabilir Sadece. Bu set yukari Ingiltere ve ötesinde popüler bir seçenek neden olan sirketler için avantaj sunar.

Eger bu düzeyde güvenlik ihtiyaçlariniz için gereksiz oldugunu hissediyorum ve maliyet hakli olamaz, o zaman web sitenize veya özel bir sunucu tarafindan barindirilan siteleri agina sahip düsünebilirsiniz. Bunlar çok güvenli ve güvenlik açisindan iyi çalisir. Özel bir sunucu olan baska hiç kimse erisimi olan ve bu son derece güvenli hale getirir anlamina gelir. Eger herhangi bir finansal islemleri içeren bir web sitesi varsa o zaman düsünmelisiniz güvenlik asgari düzeyde bir adanmis sunucu degil. Kredi karti bilgileri ve müsteri bilgilerini söz konusu oldugunda hiç bir risk almak bir hatadir. Özel bir sunucu ile web sitelerinin yükleme süreleri çok genel olarak daha hizli. Hiçbir sey yavas yükleme sayfa daha uzakta potansiyel müsterilere veya sitenizin okuyuculari döner çünkü bu web siteleri için çok önemlidir. Web dünyasinda bir müsteri baska bir yere bakmak için önce yükleme süresi sadece birkaç saniye var.

Su anda çok fazla trafik alamayan bir web sitesi ya da online aktivite merkezi olmayan bir site ise o zaman hosting yeterli oldugunu hissedebilirsiniz. Barindirma hizmeti bu tür için Fiyat maliyet bir sorun olup olmadigini o zaman bu ideal olacaktir gerçekten çok çok küçük. Hosting çalisir sekilde birden fazla kullanici ayni sunucuya erisimi olmasi. Sunucu hata ve virüslere karsi güvenli ve uzak tutmak bir sirket tarafindan yönetilmektedir. Ayrica destek saglamak ve ihtiyaci olanlara yardim ve sunucu barindirma ile ilgili tüm gerekli kontrol ve görevleri yerine getirmek. Orada sunucu bu tür sorunlar nadiren, ama yöneticileri genellikle sadece güvenli tarafta olmak için kendi sunucusuna tek erisimi olmasini tercih.

Ingiltere’de, Co-Location hosting tarafindan kadariyla web sitelerini barindirmak için en güvenli yoldur. Kendinize özel bir sunucu var ama tam olarak oturuyor nerede görebilirsiniz Sadece. Eger ucuz adanmis sunucular ariyorsaniz bu hizmeti sunan sirketler iyi bir sayi vardir. Bu sinirli kesinti olmadigindan emin olmak için bazi sunucu kontrolü de degerli yatirim yapiyor.