netandhost, bir web hosting çözümleri saglayicisi ddos ??saldirilarina karsi koruma saglar

Vikipedi göre, “A denial-of-Service saldirisi (DoS saldirisi) veya dagitilmis denial-of-Service saldirisi (DDoS saldiri) amaçlanan kullanicilarina bir bilgisayar kaynagi kullanilamaz hale getirmek için bir girisimdir. Normalde çabalar olusur bir kisi ya da geçici ya da süresiz, etkin isleyen veya hiç bir internet sitesinde veya hizmet önlemek için insanlar. DoS failleri tipik olarak bankalar, kredi karti ödeme ag geçitleri ve hatta root olarak yüksek profilli web sunuculari üzerinde barindirilan hedef siteleri veya hizmet saldirilari nameservers. ”

Saldirganlarin kimligini untraced kalir böylece DDoS saldirilari mekanize olabilir. En yaygin DDoS saldirilari TCP SYN Flood Saldiri, gözyasi saldirilari, Sirin IP Saldiri, UDP Flood Saldiri, ICMP Flood Saldiri ve peer-to-peer vardir.

DDoS saldirilari için standart olanlar online sirketlerin, tasiyicilar ve servis saglayicilari vardir. DoS saldirilari baglanti yeterlilik overtaxing tarafindan gelir getirici kuruluslari hedefliyoruz. Bu harcamalar onlari dogrudan ve dolayli hasar hem de. Dogrudan zarar gelir kaybi veya artan ag maliyetlerini içerir. Dolayli hasar is itibar ve artan isletme giderleri ile ilgilidir.

NetandHost Distributed Denial-of-Service saldirisi karsi Komple Modern Koruma saglar Chennai, lider Web Hosting Çözümleri Saglayici. NetandHost – Web Hosting Çözümleri Saglayici, daha teknikleri ile, size güvenli ve DDoS saldirilarina karsi güvenli hale sürdürmenin sanati ustasi.

NetandHost, Web Hosting Çözümleri Saglayici böylece sunucu kesinti ya da ariza süreleri olmadan 24×7 çalisabilir, size DDoS saldirilarindan korumaya yardimci olur teknik yeterlilik vardir.

NetandHost – DDoS mitigator sistem bloklari filtreleme hemen hemen tüm aldatici trafik ve geçerli trafik mümkün olan en genis ölçüde kadar izin verilir saglar. Bu sistemler sorunsuz böylece kuruluslarin Is odaklanmasini saglar, geçmiste 300 + Mbps kadar büyük es zamanli saldirilar neden büyük hizmet kesintileri birkaç web siteleri korudular.