neden dreamweaver cs4 cs3 daha iyidir

Uzun bir süre Dreamweaver hem web tasarimcilari ve gelistiricileri için en yaygin renoun gelistirme araçlari biri olmustur. Kenara muhtemelen not defteri onu dinamik web sayfalari olusturmak için en popüler araci mümkündür. Kullanicilarin sezgisel ve iyi ortaya koydu çevre ile kendi sitelerinde tasarim ve fonksiyon hem de gelistirmeye olanak saglar. Ancak, Dreamweaver her zaman gelismekte olan bir platform olmustur ve yeni sürümü CS4 bugüne kadar en iyi kurulum vaat ediyor. Ama CS4 yönlerini CS3 onu bir adim olusturan?

çalisma alani ve kullanici arayüzü

Dreamweaver CS3 yayimlandiginda bu kullanicinin tercihine göre istege bagli düzenleri bir sistemi tanitti. Program baslatilirken size ne tür tasarimci ya da gelistirici dayali Dreamweaver düzeni varyasyonlari teklif olurdu. Kullanicilarin onlar için özel olabilir sezgisel bir yaklasim olarak sunulan bu özellik çok yararli oldu. CS4 tasariminda üzerine aldi ve genisletilmis bu özelligin açik yararlari. CS4 daha da özel bir kodlayici, gelistirici ya da tasarimci olup olmadigini, kullaniciya ayarlanmis olabilir onun düzeni anlamini 8 varyasyonlari sunmaktadir. Ayrica, onlari daha da özel ihtiyaçlariniza uygun hale getirmek için her sürümü optimize edebilirsiniz. Ayrica son olarak tüm Mac’ler üzerinde çalisan kurulum hem de PC var.

görünümü canli

Muhtemelen CS4 en önemli yeni özellik, görmek yasamak nihayet sunucuya yüklemek zorunda kalmadan sayfanizin canli sürümlerini çalistiran test etme olanagi sunuyor. CS $ aktif olarak bu flas ve JavaScript gibi sayfanizda dinamik ve etkilesimli ögeler çalismasina izin teknoloji insa etti. Ayrica bu PHP gibi komut dosyasi ile birlikte kullanmak için veri kaynaklari yükleyebilirsiniz. Bu yeni özellik, kullanicilarin uzun süre bekleyen ve Dreamweaver çok daha faydali ve güçlü bir araçtir oldugunu büyük bir biridir.

gelismis css

Bu gelistirilmis destek çok daha büyük bir CSS stil ve bölünme özelliklerinin degerlendirilmesi ve nasil web sayfalari ile etkilesim saglar. Web tasarimcilari, sayfalarin belirli bir kismini analiz ve CSS parçalari onu etkileyen ne aninda görebilirsiniz. Birçok SEO sirket zaten kendi web gelistirme ekibi için bu uygulama uygulamaktayiz.

photoshop akilli nesneleri

Son olarak, Dreamweaver içine Photoshop görüntüleri içe bir daha kolay islem yapilmistir. Photoshop görüntüleri simdi Dreamweaver görüntü ayarlamak için boyut ve kalite kaydedilmis bir ‘akilli nesne’ olusturmak Dreamweaver içine sürükledi.