neden Colocation hizmetleri seçmek gerektigini

Co-Location hizmeti su anda çogu web sitesi sahipleri için en uygun seylerden özel biridir. Yönetilen barindirma onlarin büyük meslektaslari ile rekabet izin daha küçük sirketler için ideal bir çözüm olacaktir. Önemli sirketlerin çogunlugu günümüzde bireysel BT kendi kurumsal sitelerini barindirmak için kullandiginiz ekipmanlara sahip devlet ile birlikte departmani var.

BT departmani fon ve küçük isletmelerin önemli bir miktar sadece bunu göze alamaz mal olacak kendi sahip olmak. Web siteleri barindirma için pek çok alternatif kesfedeceksiniz olsa da, bu seçimler çok sayida küçük kuruluslarin internet sitesinde kullanilmak üzere gerçekten yetersiz bulacaksiniz bireysel kullanim için çok çok daha küçük ve ayni zamanda daha fazla için yapilir. Büyük Colocation hizmet almak isteyen bina ve kendi sunucu tesis veya IT departmani bakimi ile birlikte maliyetinin kismini etkili barindirma hizmeti yararina kazanmak için isletmeler için iyi bir yol olabilir.

Söz konusu konu dogru geri dönecek olursak, biraz isletmeler ve online sirketlerin kendi bant genisligi memnun ihtiyaci bulmak için yetenekli olmayacaktir. Bir biri onlar genellikle bant genisligi 25 gb verilen on-line hosting firmalari için görünmesini seçmesi her zaman. Bu su anda gerçekten fiyat etiketi geliyor ve hiçbir sekilde bu çok daha fazla ziyaretçi alan bir on-line sirket için yeterli olacaktir. Onlarin bant genisligi yükseltmek isterseniz o zaman çok daha fazla para harcamak zorunda kalacaklar. Colocation hizmet avantaji bir aninda hiçbir kosulda 1 irade sinir yoktur gibi, asan kendi bant genisligi siniri hakkinda gereken bu yararlari ile birlikte sinirsiz bant genisligi sunuluyor olmasidir. Genisledikçe bu yana sinirsiz bant genisligine sahip bir sunucu üzerinde barindirilan bir site bile bir sirket yaninda büyüyebilir.

Colocation hizmetleri kavrami gerçekten oldukça kolaydir. Bu tamamen bir ortak tesis içinde çok kendi sunucu yerlestirerek içerir. Bir almak zorunda ilk adim sunucu donanim ve uygulama satin aliyor. Tüm dosyalarinizi yeni sunucusuna aktarilir kisa sürede daha sonra Colocation hizmet veren bir firma basvurmaniz gerekir. Bunlar sunucu almak ve kendilerine özgü tesis içinde yüklemek için gidiyoruz. Bu tesis diger müsterilerle paylasilmaktadir.

Hiç sitenizin önemli bir yakin gelecekte iç ziyaretçi gelistirmek ve çok daha fazla bant genisligi için harcamak nakit veya kendi IT departmani yok alacak düsünüyorsaniz, o Colocation hizmet arayisi içinde kesinlikle uygun hareket olacaktir sizin ve on-line organizasyon için çünkü uzun vadede para kazandiracak.