nasil Windows sanal sunucu küçük isletme sahiplerine yardimci olabilir

Windows sanal sunucu Windows masaüstü uygulamalari ve yazilim üzerinde çalismaya küçük isletme sahipleri, büyük bir yardim sunmaktadir. Birçok serbest çalisan bireyler ya da orta ölçekli sirketler için küçük gerçek bir is araci olarak internet kullanimi gerekir. Ama agir bir adanmis sunucu yardimlardan yararlanmalari için kendi is yatirim yetenegine sahip degildir. Neyse ki, Windows sanal sunucu onlar için büyük çözümler getiriyor. Bu adanmis sunucular çok daha pahali, ama özel bir sunucu hemen hemen tüm faydalari vardir.

Paylasilan barindirma sinirlari içinde sinirli olmak istiyorum ve daha güçlü bir hosting çözümü istemiyorum oysa genisleyen e-is bir noktaya ulasmistir. Ama, BT yönetimi ve ag altyapisi sunucu donanim maliyetlerini desteklemek için yeterli sermaye yok. Tamam, anlamadigim rahatsiz olurum. Start-up çogu hiç böyle bir defalik ya da gerektiren BT altyapisi veya yönetim ile bunlari saglamak için büyük aylik giderleri tasiyabilir.

Windows sanal sunucu yüksek güvenlik, mükemmel hizmet, hiz ve özel bir hosting neredeyse sürekli çalisma süresi tesisleri saglayacaktir. Windows sanal sunucu barindirma teknoloji sanal sunucularin bir dizi halinde tek bir fiziksel sunucu böler.

Windows Virtual sunucu sistemi nasil çalisir?

Sistemi, sunucu farkli bölümlerinde bölümlerin izolasyon kullanir. Windows Server üzerinde çalisan bir kök bölüm olacak olsa da, Hyper-V teknolojisi sunucu alt bölümler olusturmak için izin verir. Bu alt bölümleri tek tek sunuculari ama bir sunucu kapali çalisan olarak hareket ederler. Alt bölümleri dogrudan donanim erisimi yok. Aksine, bu bölümleri sadece donanim bir görünüm elde, ve sanal ortamda onun daha.

Simdi Windows hosting saglayicilari tek bir sunucu almak ve her bir müsteri fiziksel ana sunucunun maliyeti paylasarak daha az ödemek için izin iki ya da daha fazla müsteri arasinda maliyeti bölünmüs.

Simdi kendi sanal sunucular ev sahipligi tüm müsteriler veya aboneleri özel bir sunucu tarafindan sunulan güvenlik ve hizmetleri tadini çikarin. WVS kendi önyükleme uygulama ve yazilim vardir ve abonelerine kendi web sunuculari, posta sunuculari ve güvenlik sistemleri korumak saglar.

Windows Sanal Sunucu etkin maliyetidir. Bununla beraber, size pencereler özel sunucular beklediginiz tüm gücü vardir ancak maliyetinin bir kismini ödeme yapabilirsiniz. Eger oda, güç ve yönetimi bir çok yer almak ofisinizde birden fazla pencere sunuculari, varsa, windows sanal sunucu getirerek operasyonel maliyetleri ve donanim maliyetini düsürebilir. Bu nedenle, aninda, Windows WV sunuculari halinde mevcut özel sunucular dönüstürebilirsiniz.

Küçük isletmeler birden çok sunucu çalistirmak için bu ekonomik bir çözüm sunan birçok Windows VS hosting saglayicilari vardir. Onlar kök ve yönetici erisimi, terminal sunucusu / RDP alacak ve tercih ettiginiz herhangi bir Windows isletim sistemi arasindan seçim yapmak mümkün olacak gibi birden fazla pencere sunucu tüm büyük faydalar saglayacaktir. Saglayicilari barindirma WVS ihtiyaciniz ve özel bir sunucu ama küçük bir aylik ücret karsiliginda beklediginiz her seyi saglayacaktir.

Bu nedenle, Windows Virtual sunucu ile, operasyonel maliyet tasarrufu ve performansini artirmak mümkün olacaktir.