nasil internet üzerinden dosya barindirma hizmeti seçmek için

Soru: “Ne tür seçenekleri ben dosya barindirma web sitesi seçerken bakmak gerekiyor”
Cevap: artik dosyalarinizi kaydeder büyük, en hizli ve güvenilir sunucular ile bir.

Bilgisayarlar arasinda kolay transferi için dosyalari kaydetmek saglayan dünya çapinda birçok dosya barindirma hizmetleri vardir, günümüz dünyasinda bu disk-on-tusunu kullanarak ya da cdr / dvd-r kullanmadan dosyalari aktarmak için neredeyse imkansizdir.

Eger 500 mb büyük bir dosya (e-posta ile yapilamaz bir sey) aktarmak istiyorsaniz ve bilgisayarinizda bir ftp sunucusu açmak istemiyorum durumda ama ne yapmaliyim?

Bu tür Xdrive ve daha fazlasi gibi internet üzerinde ücretsiz dosya barindirma hizmetleri kullanabilirsiniz nerede oldugunu.

Web siteleri bu tür bir kullanici bulur dosyanin özel benzersiz bir URL alacak yüklemek sonra, yukari MB X miktar için internet dosya yüklemek için seçenek ve aktarici bu indirmek için sahip oldugumuz herkes saglayan verir ne dosyasi,

Dosya barindirma seçerken dikkat etmek gerekir özellikleri sunlardir:

1. Dosya Boyut siniri – Eger yükleyebilirsiniz dosyanin maksimum siniri.
2. Hiz – hizli hizli olacak sekilde bulur ülke ve / veya arkadaslariniza ülke yakin oldugunu bir bulmaya çalisin
3. Gizlilik – insanlarin parola dosyayi korumak eger ayni zamanda kontrol, dosya adlari tahmin denemez kadar kolay tahmin edilemeyecek bir benzersiz bir URL almak emin olun.
4. Bekleme süreleri – bazi web siteleri megaupload gibi IP adresi ya da ülkeler, dosyalari veya indirme bekleme süresi “zorlamak”. çok sinirlarini zorlamak yok bir yükleme hizmeti bulmak için çalisacagiz
5. Kullanim kolayligi – Bazi web sörfçü daha uzun kalmak yapmak için amaç web sitesinde linki gizler, bu dikkat
6. Destek – Eger bir sorununuz varsa durumunda destek olmadigindan emin olun.