nasil bir fotograf galerisi web sitesi olusturmak için

Fotograflar insanlarin hayatlarini büyük bir parçasidir. Bu bizim anilarin not yakalama ve edebiliyoruz tek yolu bu. Fotograf albümleri dijital fotograf çerçeveleri için, fotograf depolama ve paylasim büyük büyüdü. Bugün, paylasim resimlerin en popüler yolu web sitelerinde ve sosyal ag sayfalarinda fotograf galerileri geçer. Bu sizin için yeterli degil ama eger size bir fotograf galerisi web sitesi olusturmak için nasil adim kilavuz bir adim verecegim. Eger albüm ve resimlerle kisisel etki alani ve web adresi zaman içeri Neden fotograf galerisi web sitesi olusturmak? Eger World Wide Web üzerinde kendi kisisel alan tüm güzel görüntüleri saklamak için bir sans her seyden önce. Ayrica düzenleme özellikleri kullanimi kolay ile fotograflarinizi gelistirmek için olsun, ve hiç yeni fotograf yükledi varsa RSS beslemesi üzerinden arkadaslarinizla güncelleyin. Bir fotograf galerisi web sitesi de diger web sitesinde fotograflarinizi paylasmak saglayacak, olay bagli olarak fotograf her grup için bir tema seçin, ve ziyaretçi eglendirmek için fotograf slayt gösterileri olusturun.

Nasil bir fotograf galerisi web sitesi olusturmak için kolaydir. Tüm özgür yazilim online ile, hiçbir zaman baslamak olabilir. Ama önce bir web sitesi olusturmak zorunda. Burada her sey hakkinda gitmek nasil:

1. Bir etki alani seçin – etki alani adi web üzerinde adresidir. Bu www sonra gelir. ve, bu. com gibi resmi bir alan adi uzantisi ile sona erer. net, vb tanimak ve hatirlamak için kolay bir sey almak önemlidir bu yüzden sitenizi ziyaret Bu web tarayicisi ne insanlar türüdür. Basit, kisa tutmak ve sitenizin genel konsepti yansitan bir kelime veya isim kullanin. Bu tür Act Now Etki olarak bir etki alani adi online bulabilirsiniz. Orada kayit ve bunun için ödeme yapabilirsiniz. Onlar seçtiginiz adi yinelenen olup olmadigi sizi temin edecektir.

2. Bir web barindirma seçin – Bir web barindirma çevrimiçi yüzden birisi web tarayicisi üzerinde etki alani adi girdiginde sitenizin görünen web siteniz hizmet vermektedir. Örnegin iPower ve yeni baslayanlar için daha ucuz bir plan almak gidin. Seçtiginiz web barindirma iyi bir destek olmalidir.

3. Web sitesi olusturmak – takip edebilirsiniz ya da web host bir web sitesi olusturucu alabilir adim web sitesi egitimleri adim vardir. Kendiniz web sitesi olusturmak için kullanabilirsiniz web yazilim programlari da vardir. Göze sitenizi basit ve hos tutun. Blaring müzik ya da yavas yükleme grafik koymayin. Tüm bunlarin ardindan, size web barindirma hesabiniz için web sitesi yüklemek zorunda.

4. Fotograf galerisi yazilimi seçin – otomatik olarak küçük ve web üzerinde resim koleksiyonlari görüntülemek HTML kodu olusturmak size ücretsiz olarak alabilirsiniz yazilim araçlari vardir. Bu tür araçlar optimize etmek ve yeniden boyutlandirmak için resimler ve fotograflar, baglantilar ve tam boyutlu görüntüleri ile web sayfalari olusturmak olacaktir. Bu programlar ayni zamanda web sayfalari görünümünü kontrol ve diger insanlarin onlari görmek saglayacak özel özelliklere sahip. Ve bu araçlarin örnek Java Albüm ve Galeri sihirbaz olacaktir.

Simdi bir fotograf galerisi web sitesi olusturmak için biliyorum, bu fotograflari toplamak ve paylasmaya baslamak!