müsteri hizmetleri HostGator hizmet esastir

HostGator gerçekten 2002 yilinda baslayan ve Dallas Planet Veri Merkezi, Teksas merkezli bir web hosting saglayicisidir. Sadece web is fonksiyonu her türlü hakkinda yardimci olmak için birden fazla planlari sunuyoruz. Onlar su anda kendi bayi ve tek basina paylasilan planlari 400.000 web siteleri üzerinden hizmet vermektedir. HostGator yüksek internet hosting toplum içinde degerlidir. Onlar su anda 2,5 milyon üzerinde etki ve 2 milyon müsterilerine güven HostGator üzerinde ev sahipligi.

Bunlar FindMyHost Editörler Seçenek Ödülü, WebHostDirectory 1. Harcama bütçe ve Bayi Hosting, WebHostGurus 2008 Green Sunucu, 239. ReviewHut Çok iyi WebHost, Inc Dergiler Hizli 2009 Agustos ayinda Amerika’da Özel Is Büyüyen, About.com gibi çok sayida ödül aldi ettik 2010 Okuyucularin Seçimi Ödülleri ve çok daha bir sürü.

HostGator web siteleri özel ihtiyaçlarina göre çok sayida hosting saglar. Mütevazi bir internet sirketi için olusturulan ya da bir blog ev sahipligi yapacak bir bebek Plani var. Bir internet tasarim sirketi kendi hosting olusturmak ve ayri bir marka altinda satmak için bir satici plani kullanabilirsiniz. Üç hosting planlari Bebek, Yavru ve Kurumsal içerir. Bunlarin her biri sinirsiz bant genisligi ve disk alani sunuyor. Sinirsiz siteleri Yavru ve Sirket planlari ama sadece bir Bebek plani üzerinde barindirilabilir. Sirket plani ücretsiz SSL sertifikalari ve ücretsiz özel IP adresleri sunuyor. Ayrica çok sayida yönetim özelliklerini de saglamaktadir cPanel sunuyoruz.

Bu müsteri adamasi eklendi. Onlar is içinde bir standart haline gelmistir kusursuz müsteri hizmetleri sunuyoruz. Bu nedenle, yeni çok olarak eski müsterilere herhangi bir komplikasyon ortaya çiktiginda onlar HostGator güvenebileceginiz anlayis rahatlayabilirsiniz. HostGator kolay yükseltme ve sunucu anahtarlama ile web sitesi büyüme için oda bir sürü sunuyor.

HostGator bir çok iyi sevdim internet barindirma hizmeti hizmetlerin 2 milyondan fazla müsteri oldugunu. Bunlar, diger firmalarin çok daha fazla ödül var. Onlar da start-up kuponlar çesitli verir çünkü alicilar hemen hemen risksiz hizmet vermektedir. Bir HostGator kupon kullanan bir web sitesi önce onlar almaya çalisin saglayabilirsiniz.