mükemmel yeni bir web sitesi için plan nasil

Son olarak, kendi web sitesi karar verdi. Tebrikler! Bu akillica bir karar için, her seyden önce bir web sitesi her is için hayati bir ihtiyaç oldugunu kabul etti. Artik tek tek veya is kullanimi için bir web sitesi kurmak için sizin daha ileri adimlar planlama gerekir. Web siteniz mevcut is için farkli bir kimlik olusturur ve bu kiyasiya is ortaminda daha rekabetçi hale getirecektir. Eger web sitesi var sonra, daha etkili bir marka kendinizi mümkün olacak.

web sitesi için giris

Eger dijital ortama aktarmak için is planlari, ve özel ürünler, çalisma alanlari, hedef müsterileri, hem de potansiyel müsteriler ile ilk temas modunda, sundugu hizmet gibi is ile ilgili mevcut bilgi, gereken bir web sitesi olmasi. Bu nedenle asagidaki seyler olmasi gerekir yaninizda her seyi sonuçlandirmak:

1. Web sitesi için bir etki alani adi (gibi – http://www.yourbusiness.com)
2. web alani (par olarak ihtiyaç)
3. Web siteniz için bir tasarim
4. Web sayfalari için içerik

Çok sik degistiremezsiniz çünkü ilk iki sey (Alan Adi ve Web Alani), çok önemlidir. Sen her zaman tasarim ve içerigini degistirmek, ama bir etki alani degistirme veya servis saglayici barindirma biraz sert ve zor olabilir. Bu nedenle, bir web barindirma hizmeti saglayicisi seçerken dikkatli olmak gerekir.

nasil alan adlari seçmek için

Alan adiniz sizin ve is hem de temsil gerçek çevrimiçi kimlik. Mevcut müsterileri ve gelecekteki potansiyel müsteriler bu isim sadece tarafindan bilecek ve bir etki alani adi seçerek arkasinda ayri bir önem vermek gerekir. Birkaç sey hatirliyorum:

1. Alan adiniz basit ve kisa tutun – Basit alan adlari hatirlamak kolay ve yazin kolaydir. Bu nedenle, kisa ve basit bir etki alani adi isiniz için olumlu bir faktör olacaktir.
2. Alan adlari anahtar kelimeler deneyin – Anahtar Kelimeler potansiyel müsteri çevrimiçi arayacaktir hangi araciligiyla kelime veya kelime grubu bilesimidir. Genel olarak, bu sizin ya da sicak favori ürünleri adi tarafindan saglanan hizmetler. Bu bakis SEO açisindan sizin için bir avantaj olacaktir.
3. Tercih com TLD -. TLD (Top Level Domain) web sitesi türü temsil, bu halk alan adi uzantilari olarak bilinir. Bu algi genel ama kanitlanmis çünkü, web siteniz için bir. Com etki alani tercih çogu insan tipi. Com ilk herhangi bir web sitesi açarak. Ayrica web sitenizin bir hardcore ticari bir web sitesi oldugunu gösterir.

[Devam etti. . .]