mavi ev sahibi yorum

Benim sitelerin çogu video bloglar bazi podcast ve fotograf tabanli web siteleri arasinda degisen, çok medya zengin olma egilimindedir. Sonuç olarak onlar bant genisligi ve depolama gereksinimlerini açisindan talep oldukça yüksektir. Normalde bu kadariyla diger özellikleri açisindan ne gerek ötesinde, ya da siteleri desteklemek için gerekli depolama tutmak için ek ücret ödeyerek bir plan ile gitmek zorunda anlamina gelir.

Ben sirketin güvenilmez ya overselling nedeniyle veya olmustur gereken sartlara ucuz hosting bulmak mümkün oldum oldukça ben oldum hemen hemen her ev sahibi gerçek ve nadir durumlarda olmak bulduk ile sadece kendi müsterileri hakkinda yeterli düsünme ve neredeyse haftalik yikici bakim performans. Ne yapiyor sona erdi ettik sadece birkaç site yönetmek için defalarca ve oturumu zorunda, çildirtan sadece kendi birine ev sahipligi ve gibi hayal edebileceginiz bes ya da siteleri için tasarlanmistir hosting hesaplari oldugunu kullaniyor. Yani yaklasik alti ay önce, avi bir hesap bana benim tüm siteler için hosting sunmak mümkün olacaktir bir dizi için basladi.

Bu Blue Host götürdü. Pek çok diger büyük hosting firmalari gibi garanti bir para teklif yok gibi Baslangiçta ihtiyatli oldu. Ancak, olumlu elestiriler çok çevrimiçi bulundu ve ben kaybetmek çok yoktu karar birkaç arkadas Blue Host ile iyi deneyimleri vardi. Benim ihtiyaçlari açisindan, Blue Host tam 2000GB veya bant genisligi ve depolama alani 200GB ile tasariyi uygun – bir hesap üzerinde barindirilmasi için benim sitelerin bile birkaç için bol. Bu Blue Host üzerine bir e-posta hesaplari ve MySQL veritabani çok sayida yani sira fantastik e-ticaret araçlari sunar.

Müsteri hizmetleri dönersek, tüm hosting firmalari için bugün kriter hemen hemen haline gelmistir telefon, e-posta ve mesajlasma destegi vardir. Onlarin kontrol paneli parmaklarinizin benim medya siteleri isabet insanlarin sayisi sekmeleri tutmak saglar özellikle istatistiklerine bir çok seçenek sunan, ayni zamanda harika.

Yani, genel olarak, gerçekten Blue Host gibi ama onlar ilk etapta kayit bazi insanlar durabilir olarak garanti bir para sunmuyoruz bir utanç, ve ben bunu vermek önce bir kaç ay beklemek tercih ediyorum kadar ama su ana kadar gördügüm ne tam basparmak ev sahipligi – Gerçekten Blue Host ile yanlis gidemez.