isiniz için sharepoint 2010 kullaniyorsaniz yararlari

Degil birçok is adamlari kendi is için SharePoint kullanmanin avantajlari farkindayiz.

SharePoint 2007 en büyük faydalarindan biri birden fazla kaynaktan, SharePoint Portal içinde belge ve dosyalara erismek mümkün olacaktir. Örgüt içinde bilgi paylasimi hizli ve SharePoint 2010 ile kolay olur. Bir küçük ölçekli isletme veya günlük olarak, haftalik veya aylik olarak erisilebilir gereken dijital belgelerin büyük hacimli olacak büyük bir islemi çalistirmak olsun. Belgelerin hacmi giderek artacak ve bir süre üzerine normal bilgisayar araçlari ile yönetilemez hale gelecektir. Bu hizli ve kolay erisim ve sofistike çözüm için klasör ve dosyalari düzenlemek için daha sofistike bir sey SharePoint 2010 seklinde gelir gerekir. ”

SharePoint 2010 Microsoft sunan çok yönlü is araçlarindan biridir. Bu uzak yerlerden internet üzerinden dosyalariniza erismek mümkün olacak. Ayrica artik Excel listeleri erisilebilirlik sorunlari ile mücâdele zorunda kalmazsiniz. SharePoint 2010 Active Directory güvenlik saglayacaktir.
Bilgi paylasimi herhangi bir organizasyon hayati islemleri biridir.

SharePoint 2010 bilgi paylasimi basit ve etkili hale getirir. Sadece birkaç tiklama bir konuda tüm organizasyon için tüm hayati bilgileri kullanilabilir hale getirmek mümkün olacak. Bilgi paylasimi daha kolay olmamisti. SharePoint 2010 de sürüm kontrolü ve belge onay islevleri saglar.

Portal özellestirme yüksek düzeyde SharePoint ile mümkündür. Kullanicilarin için verimliligini artiracak sekilde organize onlar tarafindan daha kolay web parçalari ve hizli erisim tuslari ile çalismak mümkün olacak. SharePoint en güçlü yanlarindan biri de ana sayfasina kisisellestirmek için yetenegidir. Eger kullanima göre sicak baglantilar kendi belirledik mümkün olacak. Eger tek bir tiklamayla düzenli olarak eristiginiz tüm önemli belgelere erismek mümkün olacak. Bu masaüstü içinde hizli baslatma dügmesine benzer bir seydir. Ancak, fark erisen bu dosyalari web tabanli olmasidir.

Bir belgeyi baska bir kullanici tarafindan degistirildiginde, e-posta uyarilari almak mümkün olacak. Bu iki sekilde öncelikle, tarih kendinizi tutmak ve ikinci olarak, bu güvenlik önlemi olarak hizmet vermektedir mümkün olacak yardimci olur. Yetkisiz bir giris / degisiklik hiç oldugunda hemen bilir.

Iyi uygulanan ise SharePoint 2010 etkili bir is yönetim araci olarak kullanilabilir.

SharePoint 2010 kuruluslarin sosyal bilgi islem yeteneklerini gelistirir. Örgütün kolektif zeka daha kolay erisilebilir ve yönetilen olabilir.

SharePoint 2010 bir out-of-kutu çözüm ve uygulamaya dahil maliyet ve zaman en aza indirmek mümkün olacak. Bu zamana kadar, bu piyasada en maliyet etkin is yönetimi çözümleri biridir.

Eger ASPHostPortal.com güvenmelidir nedenleri

Her saglayici onlar destek, çalisma süresi, uzmanlik, teminat, vs, tedavi nasil söyleyecektir. Yakin bir göz atin. Ne onlar, gerçekten sunan Aore ASPHostPortal ne yakin bir sey degildir. Bu saygi ve dünya çapinda bir web hosting is beklediginiz nezaket ve hizmet saglanacaktir.

Sen, Äôll son derece egitimli, yetenekli profesyonel teknik destek insanlar hazir, istekli ve 24 saat yardim isteyen. Hesap sunucular web hosting iki uyari noktalari, her dakika, 24 saat, haftada 7 gün, yilda 365 gün ile, üç izleme noktalarindan izlenir. Asagidaki bizimle barindirma zaman bulabilirsiniz diger katma faydalari listesi vardir:
– Dell donanim
Dell donanim tam olarak test edilmis ve Dell ve diger önde gelen isletim sistemi ve uygulama saglayicilari tarafindan onaylanmistir kümelenmis çözümleri ile günün her saati çalisan kritik kurumsal uygulamalar tutmak için tasarlanmistir.
– Geri kazanim sistemleri
Kurtarma kolay ve tamamen yönetilen yedekleme hizmeti ile sorunsuz olur. Bu verilerin düzgün yedeklenir emin olmak için sunucu izlemek ve geri kazanilabilir böylece zamani geldiginde, kolayca tamir veya verilerinizi kurtarabilirsiniz.
– Kontrol paneli
Biz en kapsamli müsteri kontrol panelleri biri saglar. Maksimum kontrol ve kullanim kolayligi saglayan, bizim Kontrol Paneli ASPHostPortal hesabiniz için merkezi yönetim noktasi olarak hizmet vermektedir. Bu, size web barindirma hesabi üzerinde dogrudan kontrolü verecek esnek, güçlü bir hosting kontrol panelini kullanin Äôll. Bizim kontrol paneli ve sistem yapilandirma tam otomatik ve bu ayarlar otomatik olarak ve aninda yapilandirilir anlamina gelir.
– Teknoloji mükemmel Uzmanlik
Böyle bir indirimli fiyata büyük bir güç miktari, esneklik ve sadeligi ile saglayabilir nedeni bizim is içinde inanilmaz verimliligi kaynaklanmaktadir. Biz sadece yillardir birçok müsteri için hosting saglayan edilmemis, biz de her faaliyetlerimizin yönü, sistemleri, yöntemleri, strateji, yönetim ve ekipleri, arastirma, gelistirme ve yenilikler olmustur. Faaliyetlerimiz bizim çalisma ve faaliyetlerinin ince ayar her yönü ile binlerce sistem, gerçek zamanli olarak operasyonel ve yönetim ölçümleri, gözden sürekli bir iyilestirme programi dayanmaktadir. Biz sürekli egitmek ve bizim takim tüm insanlar yeniden egitmek. Biz daha fazla bilgi arayisi içinde internet, arastirma anlamak ve kesfetmek için zaman, mekan, ve ilham ile takim halinde tüm insanlar saglar. Biz mümkün olan en düsük fiyat için en iyi hosting hizmeti size sunarken bunu.
– Veri merkezi
ASPHostPortal modüler Tier-3 veri merkezi özellikle tamamen ödün performans ve güvenlik adanmis dünya standartlarinda bir web hosting tesis olarak tasarlanmistir
– Izleme hizmetleri
Andan itibaren sunucu bu baglanti, disk, bellek ve CPU kullanimi için izlenir, AI yani sira donanim hatalari oldugunu bizim aga bagli. Kritik hale gelmeden Mühendislerimiz olasi sorunlari için uyarilir.
– Ag
ASPHostPortal baska bir hosting sirketi gibi agini tasarlandi etti. Basarisizlik tek bir noktasi ile gigabit hizlari için ag altyapisi ölçekler her yönüyle.
– Güvenlik
Ag güvenligi ve sunucunuzun güvenlik ASPHostPortal, AOS en önemli önceliktir. Bizim ag veya sunucu etkilenir önce tespit edildiginde biz sorunu gidermek böylece bizim güvenlik ekibi sürekli olagandisi veya süpheli davranislar için ag tüm izlemektedir.
– Destek hizmetleri
Mühendisler personel veri merkezi günde 24 saat, haftada 7 gün, yilda 365 gün, ag altyapisini yönetmek ve müsterilerimize, AO kritik siteleri ve hizmetleri ev sahipligi top-of-the-line sunuculari denetleyecek.