isiniz için dogru web hosting paketi seçerek

Farkli barindirma hesaplari barindirilan web sitelerinin bir dizi var mi? Eger bugün yöneticileri barindiran çok fazla harcamadan tek bir hosting hesabi altinda barindirilan web sitelerinin yüzlerce olabilir biliyor musunuz?

Hiç dünyada onlar nasil merak ediyorsaniz, cevap basittir. Bu denilen hosting özelliklerinden birini kullanarak mümkün olmaktadir “eklenti etki.”

Günümüzde birçok web hosting firmalari onlardan satin hosting hesabi ile bir veya daha fazla ücretsiz eklenti etki sunacaktir. Daha sik, bir web hosting paketi olmasina izin verir sinirsiz ek ücret ödemeden hosting hesabi içinde web sitelerinin herhangi bir sayida ev sahipligi anlamina gelir etki, add-on. Bu ucuz hosting harcamadan çesitli web siteleri çalistirmak için bir yoludur.

Bir bayi hosting hesabi altinda kayit da bir hesap birden fazla web sitelerini barindirmak için harika bir yoldur. Ayni zamanda, bir satici hesabi diger yöneticileri için web hosting hesaplarini satmak için izin verecektir. Linux ortaminda çalisan satici hesabi her müsteri için ayri ayri hesap-kurmak için kullanabileceginiz bir Web Host Manager ile saglanir. Web Host Manager içinde, size satmak istediginiz bireysel hosting paketleri degistirebilir ve silebilir, ekleyebilirsiniz. Ayrica kendi fiyat, alani, bant genisligi siniri ve hosting paketi basina barindirilan olabilir etki sayisini ayarlamak için ücretsizdir.

Kisisel kullanim için kullanmaya karar verirseniz, bu sizin sahip oldugunuz her etki alani adi için ayri bir kontrol paneli kurulum saglar.
Web sitesi barindirma Satis da para kazanmak için harika bir yoldur. Bu online girisimciler bir sürü zaten web hosting is girdi nedeni de budur. Bir satici hesabi bazen sinirsiz e-posta hesaplari ve alt etki alanlari gibi çok büyük özellikleri ile birlikte geliyor. Alacaginiz bu özellikleri ile oturum satici plani türüne bagli olacaktir.

Virtual Private Server (VPS) ve Dedicated Sunucular ile Hosting ayni zamanda daha fazla hosting hesabi üzerinde kontrol ve her iki tip barindirma birden çok etki alani arti hosting çok daha fazla avantaj destekler olsun saglamaktir hosting diger bazi türleri vardir.

Bir e-ticaret sitesi çalistirmak istiyorsaniz örnegin bir Virtual Private Server, yararli olabilir, intranet ve digerleri set-up, birden çok etki alanina ev sahipligi.

Virtual Private Server altinda Hosting, hosting aksine, kendi birini etkinlestirin ve donanim ve bir yapmaniz gereken tek sey veri merkezinden alani ve internet baglantisi kiralamak yönetmek. Eger hosting plani outgrowing eger Virtual Private Server da çok akillica bir alternatif birlikte bulunan sunucu olarak adlandirilir ve oldugunu.

Öte yandan adanmis sunucu, bir agda her ihtiyaç var desteklemeyi amaçlamaktadir tek bir bilgisayar sunucu. Özel bir sunucu ile, yüklemek ve istedigi herhangi bir program yapilandirabilirsiniz. Normalde bir sanal özel sunucu plani daha pahali ve sunucu kontrolü oldugundan, ayni zamanda kurulumu ve bakim sorumludur.
Özel bir sunucu kendi ag yönetiminde deneyimli, ayni zamanda ögrenmeye istekli olanlar için olabilir olanlar için tasarlanmistir.

Imzalama-up özel bir sunucu barindirma plani için bir tamamen özellestirmek veya kendi adanmis sunucu insa saglayacaktir. Bir de sadece seçmek ve o ihtiyaci olan özellikler için tek ödeme yapabilirsiniz. Kendi adanmis sunucu sahip olmanin bir avantaji nedeniyle hosting aksine diger insanlarin bant genisligi sikisik olan sunucu riski size koymaz oldugunu.

Bir web hosting hesabi için kayit Yani önce, ilk önce ihtiyaçlarinizi degerlendirmek ve daha sonra sizin için uygun bu tür web hosting plani ne karar önemlidir.