is yönetilen barindirma hizmeti ihtiyaci var

Bugün, herhangi bir yetkili isletme sahibi bir online varligi olmasinin önemini kabul etmektedir. Internet büyük bir pazar olmasina ragmen, çevrimiçi bir varligi olan sirket daha fazla maruz kalma ve hatta daha fazla müsteri elde saglar. Bir web sitesi çalistirmak için karar verirken, her sirketin karsi karsiya oldugu sorunun teknik personel ve barindirma ekipman büyük bir yatirim gerektirmeyen bir site çalistirmak için nasil. Yönetilen bir barindirma hizmeti önemi geldiginde budur

web hosting yönetilir ne?

Yönetilen bir web barindirma ortaminda, hosting saglayici istemci sunucunun güvenlik, güvenilirlik ve çalisma süresi saglamak için bir dizi hizmet sorumludur. Barindirma saglayicilari teklif Hizmetler degisir. Digerleri sadece donanim yönetmek Bazi hosting saglayicilari yazilim hizmetleri sunuyoruz.

Yönetilen barindirma hizmetleri sunan sirketlerin web sunucusu hem de isletim sistemleri ve donanim kontrol tutun. Kullanicilar sunucunun ayarlarini degistiremezsiniz için, bu sunucunun güvenligini garanti eder. Kullanicilar izin verilen tek görev uzaktan yönetim araçlari veya dosya transfer protokolü araciligiyla veri yönetiyor. Bu nedenle, web sitesi sahibi genel güvenlik artirir sinirli erisimi vardir.

yönetilen web hosting faydalari

Peki, neden birçok kisi yönetilen barindirma hizmetleri kullanmayi tercih musunuz? Hizmetin fiyati yönetilen web hosting en büyük avantajidir. Bu hizmetler ve bant genisligi genellikle daha düsük bir fiyata sunulmaktadir. Bant genisligi miktari ve maliyetleri tüm çalistirmak için yüksek bant genisligi gerekmez birçok müsteri ‘web siteleri arasinda yayilir olmasidir. Yönetilen barindirma bir diger yarari da ag yazilimi ve sunuculari, web sitenizin ana da dahil olmak üzere, ekipman satin almak zorunda sizi kurtarir olmasidir.

Yönetilen barindirma hizmetleri sunan sirketlerin çogu kendi hizmet paketinde ekstra özellikler eklemek için pek çok web sitesi sahiplerinin web hosting yönetilir tercih nedeni bir baska nedendir. Birçok hosting sirketleri sistem virüs ve kisisel müsteri bilgileri önlenir yetkisiz erisime karsi% 100 temiz olmasini saglamak için izleme hizmetleri sunmak basardi. 7/24 izleme hizmetleri ile, sistem zararli virüs ve sirketinizin önemli bilgileri çalmaya çalisan kimseden kasadan temiz oldugundan emin bulunmaktadir. Bunu normalde kendi basiniza bu çalismasina ne olacagini maliyetinin bir kismini tüm bu hizmetleri almak.

Buna ek olarak, yönetilen barindirma hizmetleri sunan birçok sirket 7/24 güç kaynagi ve web sitenizin sorunsuz her zaman çalisacak sekilde veri yedekleme özellikleri saglar. Aslinda, bu tür sirketlerin çogu kendi web sitesi ev sahipligi, uygulamada basarilamaz 95 üzerinde%, bir süresi saglar.