is adanmis sunucu ihtiyaci var

Is Dedicated Server ihtiyaci var mi? Bir is sahibi Birçok kisi kendine bu soruyu soruyor olabilirsiniz. Hemen hemen herkes tüm dünyada daha fazla dijital hale geliyor bildiginiz gibi ilgili is önemli bir parçasi olarak bilgi güvenligi ve rahatlik etkinligini bilir. Özel sunucular hakkinda bilmek istiyorum ve ayni zamanda gerçekten bir ihtiyaç yok bir sürü insan vardir? Bu soru isletme sahipleri veya yöneticileri çok rahatsiz olabilir. Bu soru için cevap almak için en kolay yolu çalisma ve özel sunucular konusunda egitim almak ve sonra sunucu ve nasil bir rol onlar is dünyasinda oynuyor adanmistir ne kadar önemli bilmektir. Herkes bugün dünyasinda çok bos zaman yok gibi bu nedenle yogun programlari burada biraz zaman alabilir ve özel sunucular ve nasil is etkiler ile kendini tanimak için en iyi karar olabilir.

Bir tüm sunucu için izin veren bir web hosting sirketi adanmis sunucu olarak adlandirilir. Adindan da anlasilacagi gibi kendisi sadece bir kisi adamistir ve baskalari tarafindan paylasilmaz söylüyor. Orada satin almak için mevcut özel sunucular birçok türü vardir, ama önce bilmeniz gereken en önemli sey is gerçekten özel bir sunucu ya da için çagri olup olmadigidir.

Bir özel bir sunucu sahip düsünüyor, o zaman o / o muhtemelen bir is web sitesi sahibi. Bu durum ise, internet günlük kullanim her yerine o / o özel bir sunucu için gitmeli olup olmadigini karar vermek için yardimci olacaktir. Kendi site her gün 2000’den fazla kullanici olan ise, örnegin, o / o içtenlikle özel bir sunucuya sahip düsünmelisiniz. Bir kendi web sitesinde yavas çalistigini gözlemlemektedir eger yani sira, o zaman bu onun is artirdigini olacagini bir isaret ve adanmis sunucu için geçis için gerekebilir.

Bir anda o / o / o özel bir sunucu ihtiyaci oldugunu ve adanmis sunucu onun / onun is için gerekli oldugu sonucuna geldi konusunda arastirma yaptiktan sonra ihtiyaci adanmis sunucu ne tür düsünmek gerekir. Birini kullanarak düsünmek olabilir adanmis sunucular en önemli iki tip Yönetilen ve Dedicated Sunucular Yönetilmeyen vardir. Bir yönetilmeyen bir adanmis sunucu üzerine karar Simdi eger, iste o / o sunucu ve bir çalistirmak için gereken ekipman satin alma oldugunu. Ama diger yandan, eger bir o / o gerekli tüm donanimlari ile sona yani sira kurmak ve muhafaza almak yardimci olacaktir adanmis sunucu yönetilen için de geçerli. Burada kimse / web sitesinin içerigi disinda baska bir sey hakkinda endiselenmenize gerek yoktur.

Sonuç olarak bir kez o / o özel bir sunucu ihtiyaci ve ya yönetilen veya yönetilmeyen gereken, bir anda düsünmek gerekir “yerden almak için?” O karar verdi. Çevrimiçi satin alma adanmis sunucu için arastirmak için en iyi yerdir. Burada büyük web siteleri olan sunucu bayi ve üreticilerin oldukça iyi bir sayi bulabilirsiniz. Ve zaten bunlari aldim ve kullandim millet tarafindan farkli sunucular yorumlarini geçiyor iyi bir fikir olabilir. Bir önceden arastirma yaparak iyi bir satin alma yapmak için kendini yardimci olabilir.

Size özel bir sunucu satin aliyor oldugu gibi, yönetilen veya yönetilmeyen adanmis gibi büyük bir yatirim yapma maliyeti karsi sirketin ihtiyacina ölçmek için kendi zaman almalidir, böyle büyük bir is hamle yapmak yapip yapmamasina karar vermek kolay degil sunuculari. Bazen insanlar numaralari düzgün çalismak eger körü körüne diger taraftan ise böyle bir satin alma yaparsaniz gerekli tüm degildi çok para harcama ile sona, özel bir sunucu sirket için çok büyük deger olabilir ve is artirabilir ve olanlar verimliligi artirmak. Bu nedenle her zaman herhangi bir satin alma biri için gitmek için seçtigi önce dogru arastirmak, olanlari sunucu gereksinimi degerlendirmek için kendi zaman ayirin. Bir olumlu sadece egitim biraz ile, dogru sunucu karar verir.